• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Elektronik dergi katılımı - lütfen herkes oy kullansın

E-Dergi ile ilgili nasıl bir katılım sergileyebilirsiniz ?

• Yönetime adayım

Oy: 4 3.6%
  • Araştırma ekibine katılabilirim

Oy: 15 13.6%
  • Fikir Sunabilirim, tam olarak nasıl katılacağımı bilmiyorum

Oy: 14 12.7%
  • Sektörümün temsilcisi olabilirim

Oy: 5 4.5%
  • Röportajlarda yardımcı olabilirim

Oy: 1 0.9%
  • Görselliğinde yardımcı olabilirim

Oy: 3 2.7%
  • Resmi kurum ve kuruluşların katkısını sağlayabilirim

Oy: 0 0.0%
  • Bu konuya ilgiliyim ve alınabilecek kararlar sonrasında yardımcı olabilirim

Oy: 21 19.1%
  • İlgilenmek isterim ama çok zamanım yok, belki tek tük yardımcı olabilirim

Oy: 43 39.1%
  • Uğraşamam

Oy: 4 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    110
Cevap: Elektronik Dergi Katılımı - Lütfen Herkes Oy Kullansın

berkana, çiğdeme ve özgeye msn de benı yalnız bırakmadıgı ıcın tesekkurler:))katılımlarınız ıcın sonsuz tesekkureler sizinle tanısmak guzel:))

konuyu ben açtım şu sıralar yazı yazamadım kusura bakmayın
ECK arkadaşımıza dediğim gibi internet,cad ce cam yazılımları ayrıca bilgisayar hakkında
dergide yazılar yazmak istiyorum
zamanım yettiği kadar yardımcı olacağım

Bu konuya ilgiliyim ve alınabilecek kararlar sonrasında yardımcı olabilirim

NETFAN olarak bizimde katkılarımız olacaksa ne mutlu..:)

ilgili arkadaşları konu ile ilgili bilgilendirmek istiyorum. daha önceki e-dergi toplantılarına ilişkin konuları, e-dergi bölümünden takip edebilirsiniz. şuan dergimizin ilk sayısını oluşturduk ancak yayınlamadık. genel görüşleri toparlamak, yazar ve bölüm yöneticilerinin fikirlerini almak adına, e-dergi grubuyla son bir toplantı yapılması düşünülmekte. ilk sayının ardından, düzenli olarak işleyişin devam etmesi açısından, gönüllü arkadaşların katılımı bizler için oldukça önemli. oluşturmayı düşündüğümüz ancak destek alamadığımız birkaç bölüm var. okumanızda fayda olacağını düşünüyorum.

https://www.cevremuhendisleri.net/f...toplantisi-sonuclari-ve-alinan-kararlar-5944/

destek vermeyi düşündüğünüz bölümlere ilişkin , ben ve diğer editör arkadaşımla irtibata geçebilirsiniz. toplantı tarihimiz koordinatör tarafından en yakın sürede sizlerle paylaşılacaktır.

Müthiş olur.

İlgilenmek isterim ama çok zamanım yok, belki tek tük yardımcı olabilirim

Bende söz vermiyeyim diye böyle oyladım ama elimden geleni yapmaya çalışırım.

Arkadaşlar,

Gerek iş yoğunluğu gerekse diğer sebeplerden dolayı dergi çalışması ile ilgilenilemedi, bu nedenle projemizi askıya aldık. Daha önce gönüllü olan arkadaşlarında ister istemez şevki kırıldı. Tekrar moralleri yerine gelirse başlayabiliriz..

E-Dergi aslında başlangıçta hepimizin hevesli olduğu hatta bununla ilgili güzel sayılacak ilk adımların atıldığı, ilk taslaklarının dahi paylaşıldığı bir çalışma oldu.
Böyle bir çalışma iyi olacaktır elbet ancak şu konuda tecrübe ettik ki gerçekten zaman ayırabilecek arkadaşlarla bu işe girişmek gerekiyor. Heves ve istek çok güzel. Ancak zaman ayıramadıktan sonra bir şeyler yürümüyor. Kaldı ki bu zaman ayırma olayı süreklilik isteyecek veya en azından belli periyotlarla ilgilenilmesini gerektirecek.

Biz denemesii yaptık, elde ettiğimiz en önemli olumsuz tecrübelerden birisi sanırım bu. Biz derginin ilk bölümünü çıkarana kadar işlediğimiz konular eskimeye başlamıştı bile. Zaman konusunu hâllettikten sonra heves ve ilgi ile yürüyebilecek bir çalışma. Ancak bu konuyla ilgili çalışmayı yürütmesi gerekenler bence öğrenci arkadaşlar. Vize-Final dönemleri hariç daha enerjik olacaklarını ve iyi yönlendirebileceklerini, gzel fikir ve projeler üretebileceklerini düşünüyorum. İlgili bir de editör ile başarılı bir çalışma yürütülebilir.

Bu sebeple böyle bir çalışmaya başlayacak olan arkadaşlar olursa şimdiden başarılar diliyorum. Ancak dediğim gibi zaman ayıramayacaksanız hiç başlamamanızı tavsiye ederim.
Bizim çalışmamız pek bir şey konuşulmadan bitti. Yani bitişi de bir garip oldu. Ancak başlangıcı yapan ve ilgilenen arkadaşlar gerçekten emek gösterdi ve bu emek yadsınamaz.
Bu vesileyle kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.