Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektronik imza problemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Serkan Kala tarafından paylaşıldı.

 1. Serkan Kala

  Serkan Kala CMNet Üyesi

  turktrustun palma yeni verisyonu aldım cd ile kurulan versiyonu yani.imzlama işlemini yapabiliyorum fakat kaydedemiyorum böyle bir sorunum var.güncellemeleri de yaptım olmadı yine.cd içindeki mevcut olan java programını kurdum ve ayarlarını da yaptım ama olmadı kaydediliyor diyor ve bu işlem çok uzun sürüyor sonunda kapatmak zorunda kalıyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.yoksa çağrı merkezini mi aramalıyım?şimdiden herkese teşekkürler.
   
 2. İsmet Arslan

  İsmet Arslan CMNet Üyesi

  ADMİNASTRATÖRDEN PC Yİ AÇIP DİJİTAL İMZAYI ÖYLE KUR. DAHA SONRADA JAVA AYARINI YAP PROBLEM KALKAR
   
 3. Kübra Arslan

  Kübra Arslan Misafir

  Kaydetme işlemini yapamamanız e imzadan değil, sistemden kaynaklanıyor.
   
 4. İsmet Arslan

  İsmet Arslan CMNet Üyesi

  SİSTEMDEN DEĞİL PROGRAMIN YANLIŞ YÜKLENMESİNDEN
   
 5. Serkan Kala

  Serkan Kala CMNet Üyesi

  Benim bilgisayarda bi sorun vardı eksik format attım bir ara pc ye ondan da olabilir sanırım ne yaptıysam olmadı.online yardımda aldım yine olmadı java ayarlarını falan hepsini yapmıştım...başka bir bilgisayara kurdum ilk denemede sorunsuz kaydetti.
   
 6. Sema Erata

  Sema Erata CMNet Üyesi

  arkadaşlar bende gfb mi e imzayla aldım ve şimdi lisans uygunluk yazımızı yüklicem ama e imza değilde mobil imza ile yükleme yapicam fakat seçim sayfası çıkmıyor hata bildiriyor, e imza ile mi devam etmek zorundayım? bilgisi olan varmı?
   
 7. erdemyasar

  erdemyasar CMNet Üyesi

  merhabalr,çevre görevlisi işlemi için bütün programları indirdim fakat iş imza kısmına geldiğinde parmak izinin onayı mtelefona mesaj olarak gelmesi gerekliymiş sanırım ama herhangibir mesaj gelmedi gsm operatörüyle ilgili bir sorun mu yoksa indirdiğim programları mı indiremedim bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi
   
 8. Sema Erata

  Sema Erata CMNet Üyesi

  aynı sorun bendede var imza bilgisi telefonuma gelmiyor, bakanlıktan kimse telefonlara bakmıyor :(
   
 9. İsmet Arslan

  İsmet Arslan CMNet Üyesi

  sorunla ilgili yardım almak isteyenler bana mail atsın
   
 10. Gülfem Polat

  Gülfem Polat CMNet Üyesi

  mobil imzalarda bir sıkıntı var sanırım
   
 11. Sema Erata

  Sema Erata CMNet Üyesi

  mobil imza sorunu çözüldü sanırım, işlemim gerçekleşti :D
   
Elektronik imza problemi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. E-imza problemi

  Bakanlığın sayfasına giriş yapıyorum ama 64 bit kullandıgım için Dijital İmza Kurulum programını yükleyemiyorum,64 bit işlemcide bu işi yapabilen oldu mu? 64 bit bilgisayarla ben imza işlerimi yürütemeyecekmiyim yoksa.
 2. E-imza problemi

  çalıştığım işyerinden ayrıldım ve bunu bakanlıga bıldırmek için çevre görevlisi olarak gözüktüğüm firmadan ayrıldığımı göstermek için elektronik imza kullanmam gerekiyor.Elektronik imza ile imzalarken şifreyi yazdıktan sonra internet düşmüş gibi explorer hata veriyor.Bunun nedeni nedir?Bir türlü sistemde işten ayrıldığımı beyan eden imzayı atamıyorum ?
 3. e-imza problemi

  Merhaba, iİzin sayfasında son aşamada imzalanması gereken taahütname sırasında e-imza ile işlemi gerçekleştirirken zaman eklentisi hatası vermektedir.Bu nedenle taahhütnameyi imzalyamıyoruz,bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim. Serap Diktaş
 4. Mobil İmza Problemi

  iyi günler ben mobil imza kullanıyorum.Mobil imza bilgisi telefonuma gelmiyor. Programlarda Windows XP int. exp. 8 istiyor ve Internet explorer 9 u kaldırın diyor.Kaldırdım ama explorer 8 le de olmuyor.benim pc de windows 7 yüklü .Acaba bundan dolayımı çalışmıyor diye düşünüyorum ama şimdiye kadar kullanıyorduk sorun çıkmıyordu. Bakanlıktaki Can Beyi arıyorum ama açan yok :( Hatanın nerden...
 5. GFB Başvurusunda En son adımda E-imza Problemi

  Ekli dosyada görüleceği gibi GFB başvuru kısmında 10.adım olan taahhütnamenin Tesis Yetkilisi tarafından imza edilmesi sırasında problem yaşıyorum. Daha doğrusu E-imza ile imza yapabiliyorum ancak kaydet dedikten sonra ekrana" Lütfen dosyalar kaydedilirken bekleyiniz" yazıyor ve öyle kalıyor. Yardımcı olabilir misiniz?