• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Elektronik imza sisteminde güncelleme

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Sayın üyeler,

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre İzinleri ve Lisanslar sistemi elektronik imza bölümünde güncelleme yapılmaktadır. Güncelleme işlemi öğleden sonra tamamlanacaktır.

Bilgilerinize..

Merhaba sistem düzeldi mi acaba? Evrak yükleyeceğim ama sanırım yükleyeceğim pdf dosyası 15.5 MB büyüklüğünde. "Yükleme hatası" yazdı. En fazla 10 MB mı yüklenebiliyordu? Evraktan çıkartabileceğim hiç bir yer yok ne yapmam gerekir küçültmek için ? Yardımcı olabilir misiniz?

hash değeri hesaplanamadı! diyor bende de belge imzalayamıyorum.Avea mobil imza kullanıyorum.telefonuma herhangibir sifre kısmı da gelmedi

@bll_2081Hash Algorithm (Güvenli hash algoritması) bır sıfreleme algorıtmasıdır. E ımza saglayıcınız la gorusunuz ufak bı ıslemle problemı cozebılırler.

@hakancihan

mobil imzada sıkıntı cıktı benım işte..bakanlıga gittim ilgileneceğiz dediler ama bakalım artık ne zaman :/

izinlisans.cevre.gov.tr Çevre izni için ek belge istediler. Belgeyi seçip mobil imza ile imzalama işlemini yapıyorum tam işlem bitecekken işlem başa dönüyor yine imza bilgisi ve mobil imza ile imzalama ve gene başa dönüyor.
Acaba bugun mobil imza ile sistemde imza kullanan oldumu? sistemdemi sorun?

@bll_2081Bilal bey bakanlıkta hangı bırımle gorustunuz tam olarak problemınız nedır ?
@ibrahim59 Ibrahım bey gereklı java ayarlarını kontrol edınız mobıl ımza aktıf olarak calısmaktadır.

Başlık burda olduğu için yeni bir konu açmıyım dedim. Sorum şu ki telefon hattım kendi üzerime değil acaba bu hat üzerine mobil imza alıp kendi adıma çevre görevlisi belgesi alabilir miyim? yoksa illaki hat kendi üzerime mi olmak zorunda ? Şimdeden teşekkürler