Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektronik imza sisteminde güncelleme

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sayın üyeler,

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre İzinleri ve Lisanslar sistemi elektronik imza bölümünde güncelleme yapılmaktadır. Güncelleme işlemi öğleden sonra tamamlanacaktır.

Bilgilerinize..

2. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

yani bir donma ve yoğunluk yaşanabilir öyle mi ? ya da sisteme uzun süre girememe ?

3. Fatih Özcan

Doğrudur Burak bey yaşanabilir.

Güncelleme işlemi tamamlanmıştır.

Bilgilerinize...

4. adnanyildizz

adnanyildizz CMNet Üyesi

Güncelleme tamamlanmamış hala imzalamıyor belgeleri

5. Fatih Özcan

6. Tansel Özçelik

Tansel Özçelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Yenı duzenlemler eklenmıstır kısa bir süre içersinde e-ımza sıstemı aktıf hale gelıcektır.

7. Burçin Birinç

Burçin Birinç CMNet Üyesi

Merhaba sistem düzeldi mi acaba? Evrak yükleyeceğim ama sanırım yükleyeceğim pdf dosyası 15.5 MB büyüklüğünde. "Yükleme hatası" yazdı. En fazla 10 MB mı yüklenebiliyordu? Evraktan çıkartabileceğim hiç bir yer yok ne yapmam gerekir küçültmek için ? Yardımcı olabilir misiniz?

8. adnanyildizz

adnanyildizz CMNet Üyesi

sistem aynı düzelmemiş

9. Ayşegül Aydın

Ayşegül Aydın CMNet Üyesi

Merhaba, elektronik imzası kaybolan bir firma için neler yapmalıyım? yardımcı olabilecek olan var mı acaba..

10. Fatih Özcan

Elektronik imzayı aldığınız firma ile görüşürseniz yardımcı olacaklardır.

Ayşegül Aydın bunu beğendi.
  11. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

hash değeri hesaplanamadı! diyor bende de belge imzalayamıyorum.Avea mobil imza kullanıyorum.telefonuma herhangibir sifre kısmı da gelmedi

12. Tansel Özçelik

Hash Algorithm (Güvenli hash algoritması) bır sıfreleme algorıtmasıdır. E ımza saglayıcınız la gorusunuz ufak bı ıslemle problemı cozebılırler.

13. hakancihan

hakancihan CMNet Üyesi

En iyisi mobil imza.. Dert yok tasa yok :)

Ercan Selvi ve Burçin Birinç bunu beğendi.
  14. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

15. Tijen Canişcioğlu

Tijen Canişcioğlu CMNet Üyesi

Yeniden çıkartıyorsunuz ne yazık ki. Önceki imza için verdiğiniz yıllık ücret boşa gidiyor. Türktrust için böyle. :)

Ayşegül Aydın bunu beğendi.
  16. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

mobil imzada sıkıntı cıktı benım işte..bakanlıga gittim ilgileneceğiz dediler ama bakalım artık ne zaman :/

17. ibrahim59

ibrahim59 CMNet Üyesi

izinlisans.cevre.gov.tr Çevre izni için ek belge istediler. Belgeyi seçip mobil imza ile imzalama işlemini yapıyorum tam işlem bitecekken işlem başa dönüyor yine imza bilgisi ve mobil imza ile imzalama ve gene başa dönüyor.
    Acaba bugun mobil imza ile sistemde imza kullanan oldumu? sistemdemi sorun?

18. Tansel Özçelik

Bilal bey bakanlıkta hangı bırımle gorustunuz tam olarak problemınız nedır ?
    Ibrahım bey gereklı java ayarlarını kontrol edınız mobıl ımza aktıf olarak calısmaktadır.

19. ibrahim59

ibrahim59 CMNet Üyesi

Sitede sorun vardı sanırım. Şimdi baktım mobil imza kullanabiliyorum.

20. Onur Akdoğan

Onur Akdoğan CMNet Üyesi

Başlık burda olduğu için yeni bir konu açmıyım dedim. Sorum şu ki telefon hattım kendi üzerime değil acaba bu hat üzerine mobil imza alıp kendi adıma çevre görevlisi belgesi alabilir miyim? yoksa illaki hat kendi üzerime mi olmak zorunda ? Şimdeden teşekkürler

Elektronik imza sisteminde güncelleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Elektronik imza problemi

turktrustun palma yeni verisyonu aldım cd ile kurulan versiyonu yani.imzlama işlemini yapabiliyorum fakat kaydedemiyorum böyle bir sorunum var.güncellemeleri de yaptım olmadı yine.cd içindeki mevcut olan java programını kurdum ve ayarlarını da yaptım ama olmadı kaydediliyor diyor ve bu işlem çok uzun sürüyor sonunda kapatmak zorunda kalıyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.yoksa çağrı...
  2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  3. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  4. E-İmza İçin kullanılan Dijital İmza Kurulum Programı Hk. (Olmazsa Olmaz)

Arkadaşlar E-Çevre İzinlerinde kullandığımız e-imza nın çalışabilmesi için gerekli http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/DijitalImzaSetup.jar adresinden indirebileceğimiz DİJİTAL İMZA KURULUM PROGRAMI'nda "Yükle" butonunu tıkladığımızda erişim engellendi hatası ile karşılaştığımızda yapmamız gereken işlemleri paylaşmak istedim. Bu programı yüklemezsek "Lütfen...
  5. Gfb başvurusu sırasında kordinatları güncelleme sorunu

arkadşlar GFB başvurusu yaparken tesis kordinatlarını güncelle kaydet tıkladığımda . ne bir katman nede bir harita geliyor bi bilgisi olan var mı arka. yardımlarınıza ihtiyac vardır. :( kordinat girşi yap diyorum . utm tıklıyınca ekdeki resim cıkıyor. yardımlarınızı bekliyorum :( ...!!!!!!