Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elinde hazır imar planı olanı varmı acil ?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Hamza Ay tarafından paylaşıldı.

1. Hamza Ay

Hamza Ay CMNet Üyesi

Her hangi bir yerleşim yerinin imar planı elinde bulunan arkadaşlar yardımcı olun lütfen paylaşımınız ıcın tesekkurler

2. Kaan Kayral

Kaan Kayral CMNet Üyesi

bendee var :):)

3. Hamza Ay

Hamza Ay CMNet Üyesi

Artık bende de var kaaan sağol :D

Kaan Kayral bunu beğendi.
Elinde hazır imar planı olanı varmı acil ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. imar planı

mrh arkadaşlar atıksu arıtma tesisi için imar planı çizmem gerekiyor. elinde örnek olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?
  2. Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...
  3. Acil Müdahale Planı

Arkadaşlar acil müdahale planını hangi tesisler hazırlamak zorunda . ek1 ve ek2 ye giren bütün tesisler acil durum planı hazırlamak zorundamı.
  4. 3. köprü imar plani iptal edildi!

ÇED Yönetmeliği Geçici 3. Madde kapsamında DPT‘nin (Kalkınma Bakanlığı) yatırım programında yer aldığı belirtilerek 3. Köprü ÇED‘den muaf tutulmuştur. Yönetmeliğin bu maddesi Odamız tarafından dava edilmiş ve tüm ÇED muafiyetlerinin ortadan kaldırılması Danıştay‘ın kararları ile sağlanmıştır. 1 Nisan 2013 de tarafımıza ulaşan kararın hemen ardından, kararın mürekkebi kurumadan 5 Nisan 2013‘de,...
  5. Iş güvenliği sağlığı staj defteri örneği elinde olan varmı?

Merhabalar kolay gelsin.. Stajımı iş güvenliği ve sağlığı üzerine yapıyorum.. Elinde bu bölümle alakalı staj defteri örneği olan varsa yardımcı olabilirmi acaba...