Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elinde örnek paket arıtma projesi olan var mı? yardım lütfen

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Ecem Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Ecem Yılmaz

Ecem Yılmaz CMNet Üyesi

Elinde hesaplamaları ve çizimleri olan paket arıtma projesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirimmm not alıcam projeden elimde sadece 1 tane örnek var onunlada çok yol alamadım:((

Elinde örnek paket arıtma projesi olan var mı? yardım lütfen konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ati projesi (paket arıtma sistemi)

Arkadaşlar paket arıtma sisteminin akr kullanarak uygulanması olan bu olan projemi sizlerle paylaşıyorum özenle hazırlanmış olup özellikle sakarya üniversitesi çevre mühendisliğini okuyan arkadaşlar (4. sınıf son dönem) için bulunmaz bir fırsattır ara dosyası halinde sunduğum bu projede hem word dosyası içinde tasarımı ve ayrı bi klasörde ise çizimleri mevcuttur. ben bunları zamanında...
  2. Biyolojik arıtma tesisi örnek tasarım projesi

Bir biyolojik arıtma tesisi tüm hesaplamaları ve tasarımı
  3. Paket arıtma yardım...

merhabalar örnek paket arıtma projeleri lazım okuldan mezun olabilmem için elinde olan varsa yardımcı olabilirseniz cok memnun olurum netten baktım da kayda değer birşey elde edemedim şimdiden teşekkürler.
  4. Elinde örnek paket arıtma projesi olan varmıııı?yardım lütfennnn

Elinde hesaplamaları ve çizimleri olan paket arıtma projesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirimmm not alıcam projeden elimde sadece 1 tane örnek var onunlada çok yol alamadım:((
  5. Kanalizasyon projesi çizeceğim. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

merhaba arkadaşlar, işyerimde çalıştığım bölgede dağınık halde bulunan bikaç binanın kanalizasyon sistemini toparlayıp tek yerden belediyenin kanalizasyon sistemine deşarj etmem için kanalizasyon projesi hazırlamak istiyorum. üniversitede bununla ilgili eğitim almıştık ancak çalışma hayatında uygulama yapmayınca nasıl yapılacağını unuttuk. arazinin kotları elimde mevcut. nelere dikkat etmem...