Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emisyon bildirim

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Polat Yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. Polat Yıldırım

Polat Yıldırım CMNet Üyesi

iyi gunler bısey sorucaktım emisyon ölçümleri ile ilgili Çevre bakanlıgına ölçüm tarıhını bildirdigimizde ve planlanan tarihte ölçümümün hava şartlarından dolayı yada baska sebeblerden dolayı gerceklestıremıyecegımızı bakanlıga nasıl bildiricez

2. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Merhaba,

Emisyon iptal tutanağını, ilgili tesis, tarih, gerekçe vs gibi içerikle doldurduğunuz bir üst yazı eşliğinde İl Çevre Müdürlüğüne sunmanız gerekmektedir.

Kolay gelsin.

Hüsrev Gültaş bunu beğendi.
  3. Polat Yıldırım

Polat Yıldırım CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim Mustafa Bey kolay gelsin.

4. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Rica ederim, iyi çalışmalar..

Emisyon bildirim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bildirim yapılmadan kapasite artış durumu?

Arkadaşlar merhaba Çed gerekli değildir kararı bulunan bir firma kapasitesini 50 bin sınırını aşmadan 1/3 oranında artırmışsa uygulanıcak cezai işlem ne şekilde olur?Önce 2 .kez çed gerekli değildir kararı alınıp bildirim yapılıp sonramı kapasite artışı yapılmalıydı.Bu durum gfb yi nasıl etkiler?
  2. Piyasaya süren bildirim yükümlülüğü

Merhaba Arkadaşlar Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için il çevre müdürlüğünden gelen yazı da kullanıcı adı ve şifre kullanarak piyasaya süren bildirimi yapmamızı istemişler. Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliğini(eskisini veyenisini) ve forumdaki yazılanları okudum. Ancak kafama takılan bir iki soru var. Firmanın piyasaya sürdüğü ambalaj 3000 kg altında olduğu için eski...
  3. Tatlarda bildirim

arkadaşlar 10. ayın bildirimini yaptım. daha sonra bir fatura daha geldi 10. aya ait. pek tonajlı değil. gönderdiğim bildirimleri arayıp iptal ettirmeli miyim.
  4. Seveso bildirim sistemi

Merhaba Arkadaşlar, Malzeme güvenlik bilgi formu (MSDS) olan her firma seveso bildirimini yapmak zorunda mıdır ? Şimdiden teşekkür ederim.