Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emisyon izni başvuru formu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında diienayzed tarafından paylaşıldı.

1. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Emisyon izni başvuru formunda bulunan hammadde ve ürün bilgileri bölümlerinde

hammadde için istenen ticari ve kimyasal adı kısmına kullanılan Polietilen veya polipropilen mi yazılmalı yada msdslerinde bulunan ticari isim örneğin A chemicals polipropilen heterofaz coplimer, eten ile polimer şeklinde tek tek kullanılan bütün markalara ait hammaddelerin ay ay mı girilmelidir ?

çıkan ürünler ise ki çok fazla gene aynı şekilde bütün hepsinin üretim miktarları ay ay mı girilmelidir ?

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

yaz tek kalem ne fark eder.
    kapasite raporunda ne yazıyor ise onu gir.

3. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Mahmut Bey ancak ay ay hammadde tüketim ve üretim bilgisi istenmiş

Emisyon izni başvuru formu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre İzni Başvurusu son başvuru tarihi

Acil yardım gerektiren bir konu var,çevre izni başvurusu için sistemde bugün itibariyle başvuru yapmanız için son 1 gün yazıyor,atıksu analiz sonuçlarını bekliyorum sadece onlar da bugüne yetişmiyor,sizce yarın başvuru yapabilirmiyim,(GFB aldığımız tarih,14.06.2011)
  2. Gfb başvuru formu okuma hatası

arkadaşlar, Eksiksiz doldurduğum Geçici faaliyet belgesi başvurusunda şu gerekçe ile ek belge istenmişti.r "Atıksu Deşarjı konusunda Geçici Faaliyet Belgesi müracaatı incelenmiş ancak Geçici Faaliyet Belgesi Başvuru Formu sisteme hatalı yüklenmiş olduğundan söz konusu başvuru formu açılıp okunamıyor söz konusu formun sisteme tekrar yüklenmesi gerekmektedir." Gfb başvuru formunu...
  3. GFB Başvuru Formu Doldurma Sorunu

Arkadaşlar GFB Başvurusu için Başvuru Formunun doldurulmasının ardından sayfam "hata!..." ekranına gelmektedir. bu sorunu yaşayan var mı?
  4. Sulak alan başvuru ek-2 formu

DEREDEN MALZEME ALAN TESİS İÇİN BU FORMU DOLDURUYORKEN NELER YAPMAM LAZIM TEŞEKKÜRLER
  5. Sulak alan ek-2 faaliyet başvuru formu

iyi çalışmalar .arkadaşlar bu formu orman ve su işleri bölge müdürlüğüne teslim ediyorken harc parası varmı bide çevre mühendislerinin imzası yeterlimidir yoksa çed firmasımı olmamız lazım teşekkürler