Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

emisyon izni ilgili egitim slaytları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Emisyon izni ile ilgili egitim slaytları olan varmı???

2. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

emisyon izni diye bişey kalmadı ki.
    emisyon konulu çevre izni olabilir o da bakanlığın eğitim notlarında mevcut

emisyon izni ilgili egitim slaytları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre izni ve emisyon

Arkadaşlar yeni kurulmuş bir danışmanlık firnasında işe başladım . Ne yazıkki firmamızda deneyimli mühendis arkadaşımız yok. Çevre İzni ve Özellikle emisyon kısmıyla alakalı danışmanlık firmalarında çalışan ve elinde hazırlanmış ve bakanlığa gönderilecek şekle gelmiş projesi olan varsa paylaşablir mi acaba... Konuyla alakali fikir sahibi olmam açısından çok faydalı olur. Ayrıca firmaların...
  2. Emisyon İzni

Taş ocaklarında emisyon izni nasıl alınıyor? ÇEVRE GÖREVLİSİNİN ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVLER NELERDİR?
  3. Emisyon izni.

iyi akşamlar herkese.içom dan emisyon iznine gerek yoktur yazısı olan ve verildiği tarihten sonra emisyon açısından herhangi bir değişiklik olmayan bi işyeri için çevre kanunca alınması gereken izin ve yönetmelikler hakkında yönetmelik kapsamında tekrar çevre izni alınmasına gerek varmıdır?
  4. Emisyon İzni Hk.

Merhaba arkadaşlar, sizlere bir sorum olacak, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Danışmanlık işlerini yaptığımız bir firmamızın emisyon konusunda "Sanayi Kaynaklı Hava Kirliliği Kontrol Yönetmeliği" kapsamında değerlendirildiği "İzne Tabi Tesisler Listesi" kapsamında yer almadığını belirten bir yazımız mevcut 2009 tarihli. "ÇKAGİLHY" kapsamında il...
  5. Emisyon İzni

Emisyon izni başvurusu yapıldıktan sonra teknik uygunluk raporunu yazabilmeleri için tesise geliyorlar. Bu konuyla ilgili sadece baca şartlarını mı kontrol ediyorlar. Yoksa atık sahası gibi başka durumları da kontrol ediyorlar mı?