Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emisyon Ölçüm Aletleri

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Mustafa Demir tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

Merhabalar;
    Emisyon ölçümü işi yapan arkadaşlardan rica ediyorum.
    Kullandığınız emisyon ölçümü aletlerinizin markalarını, başlıca analiz parametrelerini ve memnuniyet durumunuzu bu konu altında paylaşabilirmisiniz acaba?

Emisyon Ölçüm Aletleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Emisyon Ölçüm Raporu

Merhabalar, Benim tesisim Ambalaj Atığı ve Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Ambalaj Atığı ve Tehlikesiz Atık Geri Dönüşüm tesisimde herrhangi bir emisyon kaynağı bulunmamakta yinede emisyon ölçüm raporu almam gerekiyormu?
  2. Sürekli emisyon ölçüm cihazı

sürekli emisyon ölçüm veri sistemi değerlerinin bildirimi nasıl ve ne zaman yapılıyor?? bu konuyla ilgili yardımlarınızı beklemekteyim...
  3. Emisyon ölçüm raporu hakkında

Arkadaşlar kolay gelsin merhabalar...Danışmanlığını yeni devraldığım tesisin geçici faaliyet belgesi çevre iznini zamanında alamadığı için iptal edilmiş.Ben tekrar gfb sini aldım bu tesisin şimdi izin sürecindeyim aklıma takılan soru ise şu daha önceden bu tesise ait kasım 2012 tarihli emisyon ölçüm raporu mevcut elimizde şimdi gfb iptal edildiği için biz tekrar emisyon ölçüm raporu...
  4. Sürekli emisyon ölçüm cihazları seös dosyası oluşturma konusunda yardım

Merhaba Katı yakıtlı bir termik santralin İnşaatı aşamasında çalışıyorum. burdaki tesisimizin bacası için CEMS (SEÖS) cihazlarını kurduk. Bu Cihazlar İçin bir dosya oluşturmam gerekiyor. SEÖS Tebliğine baktım yalnız çok açıklayıcı olmadığı için kafamda birşeyler şekillenmedi. Bu dosya hakkında bilgisi olan , nasıl oluşturulduğunu bilen, yada elinde bir örneği olan varsa ve yardımcı olursa...
  5. Sürekli emisyon ölçüm sistemleri fizbilite raporu

sürekli emisyon ölçüm sistemi fizbilite raporu hazırlanırken 6. madde de yer alan üretimde birim ürün başına kullanılacak elektrik enerjisi miktarının birimi ne olacak?