Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

emisyon ölçümü

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Erdem Akgül tarafından paylaşıldı.

 1. Erdem Akgül

  Erdem Akgül CMNet Üyesi

  merhabalar; emisyon ölçümlerinin tekrarlanma periyodu var mıdır,her yıl mı yapılmalı.
   
 2. Nurhayat Karadağ

  Nurhayat Karadağ CMNet Üyesi

  Cevap: emisyon ölçümü

  Çevre İzin ve Lisansına tabiyseniz 3 yılda bir yaptırmak zorundasınız.
   
 3. Erdem Akgül

  Erdem Akgül CMNet Üyesi

  Cevap: emisyon ölçümü

  teşekkür ederim.sağolun
   
emisyon ölçümü konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Emisyon Ölçümü ve Raporlanması

  Arkadaşlar, emisyon ölçümü ve emisyon ölçüm raporu hazırlayabilmek için hangi kurslara, seminerlere, programlara katılmalıyım.
 2. emisyon ölçümü bildirimi

  arkadaşlar, danışmanlığını yaptığımız bir tesisin emisyon ölçümünü yaptık. daha önceden alınmış emisyon izinleri var. bu aşamada il çevreye nasıl bir bildirimle bunu vermeliyiz. nasıl bir dilekçe yazalım.
 3. Emisyon ölçümü

  arkadaşlar süt fabrikasında emisyon ölçümü yapılacak. 2 adet yakma kazanı bacası 1 adet havalandırma bacası bulunmaktadır. havalandırma bacasından herhangi bir parametre (Toz vb) ölçümü yapılırmı.
 4. Emisyon Ölçümü ve İzin Hk.

  Arkadaşlar merhaba, Bu konuyla ilgili bilgi veya deneyimi olan arkadaşımız varsa cevap verirse sevinirim. İzin aşamasında bildiğiniz gibi Emisyon Ölçüm Raporu istenmekte. Ben burada İzin aşamasına başlamadan önce hazırlatmışsam bir rapor onu kullanabilir miyim ? Yoksa mutlaka izin aşamasında mı olmak zorunda ölçüm ? Bilgisi olan var mı ?
 5. Emisyon Ölçümü

  Arkadaşlar Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik eklerine göre emisyon kaynaklı olarak enerji sektöründe izine tabi olmayan firmalar mevcut kazanlarında 2 yılda bir olan teyit ölçümlerini yaptırmakla yükümlü müdür?