Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

emisyon ölçümünde çalışmak istiyorum..

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Betül Develi tarafından paylaşıldı.

1. Betül Develi

Betül Develi CMNet Üyesi

İstanbul Üniversitesi çevre mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem almakta olduğum Hava kirliliği ve ölçme teknikleri dersinde bir proje ödevim var.Emisyon ölçümü yapan bir laboratuvarda çalışmam ve bu çalışmalarımı raporlamam gerekiyor.Bana bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Sadece emisyon ölçümlerinin nasıl olduğunu uygulamalı öğrenmem gerek.Bu konuda yardımcı olabailecek varsa bana mesaj atabilir..Teşekürler..

emisyon ölçümünde çalışmak istiyorum.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çed alanın kendimi geliştirmek istiyorum...

Slm arkadaşlar şuan işsizim.çevre mühendisi olarak çed alanında kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım.değerli fikirleriniz önemli bilhassa bu alanda çalışan arkadaşlarım varsa yorum ve bilgilerini yazarlarsa sevinirim..
  2. Emisyon Ölçümünde Açılacak delikler için Gerekli Bilgiler

Emisyon Ölçümünde Açılacak delikler için Gerekli Bilgiler 1.Bacanın dairesel mi yoksa dikdörtgen mi olduğu tespit edilir. 2.Dairesel ise çap,dikdörtgen ise kenar uzunlukları ölçülür. Deliğin Açılacağı Yerin Tespiti · Dairesel bacalarda bacanın kıvrımından sonra(yukarı doğru çıktığı bölüm) yukarıya doğru en az 5 çap boyunda olmalıdır.Eğer delikler Bacanın çıkışına...
  3. Bitirme ödevi için yardım istiyorum

bitirme hocam bana 3 konu verdi bu konulardan 1 tanesi ile ilgili çalışma yapmamı söyledi Sürdürülebilir Su Yöntemi Atıksuların Yeniden Kullanımı Çöp Toplama Yerlerinin Yeniden Kullanımı bu konulardan hangi ile ilgi daha çok kaynak bulabilirim
  4. Emisyon ölçümünde co değeri yüksek çıkarsa ne yapmak gerekir acill

arkadaşlar emisyon ölçümü yaptırdım co değerimiz sınır değerin üstünde çıktı bununla ilgili bakanlık ne bi tedbirler aldırıyor. yardımcı olursanız çok sevinirim ek-2 kapsamında yakma amaçlı buhar kazanımız var
  5. Sizlerle tanışmak istiyorum

merhaba ben Zehra, çevre mühendisliği öğrencisiyim.Meslektaşlarınla,sizlerle tanışmak isterim.