• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Emisyon ve imisyon ölçümü sertifikasyon eğitimi

huri

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ARITSAN ÇEVRE ÖLÇÜM VE ANALİZ LABORATUVARI
Merhaba arkadaşlar ,

emisyon ve imisyon egitimine daha önce katılan varmıdır,eğitim sonunda neler soruldu bilgi verebilirmisiniz?

@huri
Yapılan ilk eğitime katıldım. Eğitimde ne veriliyorsa farklı birşey sorulmuyor. zaten sınav da sırf yapmak için yapılıyor. Sınavda çoğu zamanda yardım ediliyor ve yardım alınabiliniyor :)

İlk eğitimde sorulan soruları verebilirim.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Merve Akgül
Eskiden firmalar kendi içinde yetkilendirmeleri vardı fakat bu belge alma zorunluluğu var eğitimde bir de sınav var kalan olursa tekrar sınav hakkı veriliyor ..