Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Endüstriyel arıtma tesisi işletilmesindeki sorunlar

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında mustykemal tarafından paylaşıldı.

1. mustykemal

mustykemal CMNet Üyesi

İYİ AKŞAMLAR..elinizde arıtma tesisleri işletilmesinde çıkan sorunlar ve bunlara uygulanan çözümler hakkında sunumlarınız varmı?endüstri farketmez yeterki olsun.şimdiden teşekkürler.

Endüstriyel arıtma tesisi işletilmesindeki sorunlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. endüstriyel atıksu arıtma tesisi projesi

merhaba arkadaşlar bitirme tezim için endüstriyel atıksu arıtımı ile ilgili örnek bir projeye ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  2. seramik granit sanayi endüstriyel arıtma tesisi

arkadaşlar bana acil seramik sanayi arıtma notları lazım tez, ödev, not herşey olur :)
  3. Endüstriyel arıtma tesisi işletme sorunu

TESİS ARITMA KADEME SIRASI : dengeleme-elek-koagülasyon flokülasyon(PAC KİREÇ POLİELEKTROLİTLER)-aktif çamur(difüzörlü)-son çökeltim Tasarıma göre kimyasal arıtma giriş KOİ :2400 1400 %42 verim ama gerçek tesiste %20-25 verim sağlanıyor Aktif çamur...
  4. Endüstriyel atıksu arıtma tesisi hatta çamur tıkanması yardim

Arkadaşlar arıtmada Alüminyum Sülfat ve Poli Dozaj Hattında Yılların Getirdiği Çamur Tıkanması Olmuş Ufak Bir Hortum Kadar Geçecek Yer Kalmış Acaba Bu Hattı Nasıl Açabiliriz. Yada Arkadaşlar O Çamuru Herhangi Bir Kimyasal ile çözebilirmiyiz? yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Atıksu arıtma tesisi işletmesinde karşılaşılaşılan sorunlar eğitimi

Sayın İlgili,2001 yılında kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. 26/03/2010 tarihli ve 27533 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Atıkların Düzenli...