Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Endüstriyel atık yönetim planı

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Olgaç Sürmelihindi tarafından paylaşıldı.

1. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

Herkese kolay gelsin. Birleşik denetimde geçen endüstriyel atık yönetim planı ile ilgili geri dönüşüm tesislerinin hazırlaması gerekiyor mu?

2. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Endüstriyel Atık Üreten Her Sanayi Tesisi Tarafından Hazırlanması Gerekmektedir.

Ekli Dosyalar:

Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
  3. Olgaç Sürmelihindi

çok teşekkür ederim.

4. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Gül Can ve E.KAYA bunu beğendi.
  5. Olgaç Sürmelihindi

herkese çok teşekkür ederim.

Gülin Ç. bunu beğendi.
Endüstriyel atık yönetim planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Duyuru - endüstriyel atik yönetim plani

ENDÜSTRİYEL ATIK YÖNETİM PLANI(Tehlikeli-Tehlikesiz Atıklar) Bilindiği üzere sanayi faaliyetleri sonucunda bir tesiste aynı anda tehlikeli ve tehlikesiz atıklar oluşabildiğinden atık yönetimi ile ilgili planlamaların tüm atık türleri düşünülerek yapılması gerekmektedir. Bu doğrultuda, Bakanlığımız Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’ nün 04.06.2012 tarih ve 9223 sayılı yazısı ile hazırlanıp...
  2. Endüstriyel atık yönetim planı

20 01 26 atık koduna sahip "20 01 25 Dışındaki Sıvı ve Katı Yağlar" tehlikesiz atık olarak mı sınıflandırılıyor acaba bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı ya da bu koda sahip atıklar atık yönetim planına yazılır mı ?
  3. Endüstriyel atık yönetim planı

arkadaşlar yeni üye oldum hiçbir şey bilmiyorum 18 tane firmanın dosyasına bakıyorum. sadece birinin gfb si var. diğerlerini almam lazım. yardımcı olursanız sevinirim zira soru bombardımanına tutabilirim bu siteyi. endüstriyel atık planı gfbden önce mi sonramı yada gfbyle alakası varmı
  4. Endüstriyel atık yönetim planı son durum

Forumda yeniyim. Çevre Mühendisi de değilim (hatta mühendis bile değilim). Geçen hafta önüne bir klasör verildi. Önceden yapılmış Atık Yönetim Planının süresi doluyormuş. Benim yenilemem gerekiyor. Ancak önceki plan tehlikesiz atıkları içermiyor. Onları eklemem gerekiyor. Çalıştığım şirketin faaliyet konusu uçak bakım onarım. Bakım sırasında oluşan Plastik, cam ..vb dışında ofis ortamından...
  5. Endüstriyel atık yönetim planı hazırlanması

Arkadaşlar endüstriyel atık yönetim planı nasıl hazırlanır? Mesala 2014-2015-2016 yılı atık miktarlarını nasıl hesaplarız? bunlar tahmini değer mi oluyor yoksa referans aldığımız noktalar oluyor mu?