Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Endüstriyel atık yönetimi

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Mustafa Partlak tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Partlak

Mustafa Partlak CMNet Üyesi

Arkadaşlar tezimle alakalı bir endüstriye ait atık yönetimi hakkında (özellikle katı atık) elinde makale,tez, döküman olan varsa yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler...

2. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

forumda bununla ilgili çeşitli bilgiler var. incelersen bulabilirsin.

Endüstriyel atık yönetimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)
  2. Endüstriyel atık su arıtma projesi;

İyi günler,Balıkesir üni. çevre müh. bölümünde okumaktayım. 4. sınıf endüstriyel atık su arıtımı proje dersi için herhangi bir endüstri kuruluşunun,fabrikanın arıtım tesislerine giriş ve çıkış parametreleri,debileri vs gerekmektedir. Yardım edebileniniz varsa çok sevineceğim. Bu bilgileri sadece proje amaçlı kullanacağımı da belirtmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  3. çevresel risk yönetimi- endüstriyel kirleticiler

arkadaşlar; endüstriyel kirleticilerden (spesifik bir kirletici) oluşabilecek çevresel risk ve bu riskin yönetimine dair akademik düzeyde çalışma ve parametresel inceleme yapmış olanlarınız var ise, örnek olarak gönderme şansınız olabilir mi? teşekkürler ediyorum.
  4. Kimyasalların yönetimi ve büyük endüstriyel kazaların kontrolü hakkında hizmetiçi eğitim

30 Kasım-2 Aralık 2012 tarihleri arasında “Kimyasalların Yönetimi ve Büyük Endüstriyel Kazaların Kontrolü Eğitimi gerçekleştirildi. Antalya’da düzenlenen eğitime il müdürlüklerinde görev yapmakta olan personel katılım sağladı. Kimyasallar Yönetimi Daire Başkanlığından eğitici olarak görevlendirilen 7 personel tarafından kimyasalların yönetimi ile ilgili mevzuat ve bunların denetimine yönelik...
  5. Endüstriyel atık yönetim planı

Herkese kolay gelsin. Birleşik denetimde geçen endüstriyel atık yönetim planı ile ilgili geri dönüşüm tesislerinin hazırlaması gerekiyor mu?