Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Endüstriyel atıksuların özellikleri ve arıtılması - doç. dr. füsun şengül

Konu, 'Türkçe Kitap Tanıtımları' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bu kitabı almak istiyorum ancak bulamıyorum. 1989 yılının kitabı olduğu için bulmakta sıkıntı yaşıyorum. Nasıl temin edebilirim bu kitabı ?

2. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Dokuz Eylül' ün mühendislik fakültesi kitap satış bölümünden temin edilebilir fakat bu kitap bulunamazsa da eşdeğerinde bir kitap vardır.
    Çünkü Füsun Hocadan sonra bu kitap da referans alınarak yazılıyor.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

O kitabi inceleme firsatm oldu gercekten cok guzel.. tavsiye edeceginiz bi kitap var mi ?

4. Ali Vural

Ali Vural CMNet Üyesi

bu kitabı arıyorum ama bulamıyorum. elinde olan varsa e-mailime atabilirmi acaba?

Endüstriyel atıksuların özellikleri ve arıtılması - doç. dr. füsun şengül konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksuların arıtılması

Arkadaşlar atıksuların arıtılması dersinin uygulaması olan projemi sizlerle paylaşıyorum özenle hazırlanmış olup özellikle sakarya üniversitesi çevre mühendisliğini okuyan arkadaşlar için bulunmaz bir fırsattır :) ara dosyası halinde sunduğum bu projede hem word dosyası içinde tasarımı ve ayrı bi klasörde ise çizimleri mevcuttur. ben bunları zamanında bulamadım kendim yaptım ama sizler için...
  2. Atıksuların arıtılması

merhaba arkadaşlar bana acil atıksuların arıtılmasıyla ilgili proje örneği lazım. eğer yardım edebilirseniz çok sevinirim. iyi akşamlar Özgül ÇİMEN
  3. Tekstil endüstrisi atıksularının özellikleri ve arıtılması

Tekstil endüstrisi kategorisi tabii ve fabrikasyon elyafları kullanarak kumaş ve diğer tekstil ürünleri üreten tesisleri kapsar. Fabrikasyon elyafları üretimi ve giyim sanayi bu kategori dışındadır. Tekstil endüstrisi tabii ve fabrikasyon ipliklerinin hazırlanması, dokuma, örme veya başka yöntemlerle kumaş, triko, halı gibi tekstil ürünleri haline getirilmesi, iplik ve kumaşlara boya baskı,...
  4. Atıksuların arıtılması

SDÜ atıksuların arıtılması dersi ayla hocanın sınav sorularını hatırlayan var mı???
  5. Endüstriyel atıksuların arıtılması çimento endüstrisi yardım

Arkadaşlar endüstriyel atıksuların arıtımı dersi kapsamında çimento endüstrisi hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var.Ekteki endüstriyel arıtım aşamaları şeklinde ödev hazırlacağım yardımcı olursanız sevinirim.