Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Endüstriyel Kirlenme " Asfalt Üretim Tesisleri VE Taş Ocakları "

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Akın Y. tarafından paylaşıldı.

1. Akın Y.

Akın Y. CMNet Üyesi

Endüstriyel Kirlenme " Asfalt Üretim Tesisleri VE Taş Ocakları " hakkında makalelere ihticayım var ağırlıklı türkçe , mümkünse ingilizce olmak üzere , yardımcı olursanız sevinirim ...

2. Nazan Şirin Kande

Nazan Şirin Kande CMNet Üyesi

bir bilgiye ulaşabildinizmi asfalt plentiniler için banada bilgi lazımda

Endüstriyel Kirlenme " Asfalt Üretim Tesisleri VE Taş Ocakları " konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Itü 11. Endüstriyel kirlenme kontrolü sempozyumu ekk’08

İTÜ 11. ENDÜSTRİYEL KİRLENME KONTROLÜ SEMPOZYUMU EKK’08 buyrun; http://ifile.it/hijslz3
  2. Asfalt Üretim Tesisi Emisyon ve İmisyon Ölçümü Hk.

Arkadaşlar danışmanlığını yaptığımız asfalt plent tesisi için emisyon ölçümleri yaptıracağız. Ölçüm yapılacak parametreler arasında; SO2 TAYİNİ NO,NO2,NOX TAYİNİ CO,O2,CO2 TAYİNİ HIZ VE DEBİ TAYİNİ İZOKİNETİK NUMUNE ALMA VE PARTİKÜL MADDE TAYİNİ NEM TAYİNİ iSLİLİK (SIVI YAKITLI SICAK SU KAZANI İÇİN) UÇUCU ORGANİK BİLEŞİK (VOC) bulunmakta olup bunun dışında stok alanları için Çökebilen toz vb....
  3. Endüstriyel atıksu kirlenme dersi

Kimyasal arıtmada kullanılan kimyasalların fiyatları ve tercih edilme nedenlerini hakkında döküman bulmam gerekiyor. Ayrıca gerçek bir tesisten yada makeleden farklı atıksularda kullanılmış kimyasalların dozları ve belirtilen dozların nasıl hazırladığına dair belge bulmam gerekiyor Ben bir kaç bilgi buldum fakat bunlar yetersiz:( biraz yardım çok iyi olacaktır:D
  4. Endüstriyel kirlenme

endüstriyel kirlenme dersinde un ve makarna sanayisi atıksu arıtım yöntemleri adı altında ödev konum var fakat bi kaynak bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Endüstriyel kirlenme kontrolü

Merhabalar Herkese; EKK dersi kapsamında bir endüstri tesisine gidip firmanın çevreye olan etkisi ile ilgili bir rapor hazırlamam gerekiyor. İstanbul yakınlarındaki firmalardan ulaşabileceğim çevre mühendisleri var mı acaba? Firmaların çevre mühendislerine ulaşsam sanırım derdimi daha iyi anlatmış olurum. Hele ki doğru kişilere ulaşsam daha da iyi olur :)