Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Enerji teşviki hakkında

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında Yasemin Agca tarafından paylaşıldı.

1. Yasemin Agca

Yasemin Agca CMNet Üyesi

Merhaba,
    Atıksu arıtma tesislerinde enerji teşvikinden yararlanan yada bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş var mıdır ?
    Tşkler.

2. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

bu konuyla ilgili çalışmalarım olmaktadır. hatta aldığımız işletmeler de mevcut. ek gönderdiğim yönetmeliğe göre işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

3. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

başvuruyu nisan ayı sonuna kadardı sanırım yapmanız gerekiyor.

Enerji teşviki hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji

29 ocak 2010 da verilen haber. http://www.patronlardunyasi.com/haber/50-bin-kisiye-yuksek-maasla-is/77601 bununla ilgili bir gelişmeden haberdar olan var mı ?
  2. Renex2011 - Yenilenebilir Enerji Teknolojileri ve Enerji Verimliliği Fuarı

Fuar adı : RENEX 2011 Konusu : Yenilenebilir Enerji Teknolojileri ve Enerji Verimliliği Fuarı Tarihi : 20 - 23 Ekim 2011 Fuar alanı : İstanbul Fuar Merkezi / SALON 1 Ziyaret Saatleri : 10:30 - 19:00 Ücretsiz online davetiye için; http://www.hmsf.com/onlinedavetiye/renex2011/index.html
  3. Enerji Kaynaklarının ve Enerji Kull.Yön

Merhabalar, Enerji verimliliği ile ilgili yönetmelikte enerji kullanımı 1000 TEP üzeri olan kuruluşlar enerji yönetim birimi kurmak zorundadır der. Fakat 1000 TEP altı olanlar için nasıl bir sorumluluk getiriyor. OSB de olanlarn biraraya gelerek Enerji yönetim birimi kurabilecekleri belirtilmiş. Peki OSB de olmayan firmalar bu durmda ne yapacaklar. Bilgisi olan var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden.
  4. Atıksu arıtma tesisi enerji teşviki

Merhaba Arkadaşlar, Tarafıma gelen bir uyarı mailini sizlerle paylaşmak istedim. Atıksu arıtma tesisi enerji teşvikinden faydalanacak tesislerin Bakanlık Çevre Bilgi Sisteminde atıksu arıtma tesisi ile ilgili bilgilerini girmeleri ve güncellemeleri gerekmektedir. Yapılacak güncellemelere müteakip enerji teşviki ödeme işlemleri gerçekleştirilecektir. Sistem yenilenmiş olup daha önce girilen...
  5. Yenilebilir enerji ve akıllı binalar hakkında

Merhabalar ben tekirdağ namık kemal üniversitesinde son sınıf öğrencisiyim, bitirme tezim yenilenebilir enerji hakkında bu dönem, (ikinci dönem ise akıllı binalar üzerine fakat şimdilik 2.planda) ve sektörle iletişim kurmam; mümkün olursa örnekleri fotoğralamak ve konu hakkında bilgisi olanlar ile röportaj yapmam gerekiyor. Eğer yardımcı olabilirseniz memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.