Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Enerji yöneticisi eğitimi

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında Tolga Gül tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Gül

Tolga Gül CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba Enerji Yöneticisi Eğitimi için aklıma takılan bir kaç soru var;

1) İş güvenliği gibi bunda da eğitimler yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından mı alınmak zorunda ?
    2) Eğer eğitim yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından alınmalı ise bu kurumların iş güvenliğinde olduğu gibi herhangi bir yerde listesi var mı?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Enerji yöneticisi eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji

29 ocak 2010 da verilen haber. http://www.patronlardunyasi.com/haber/50-bin-kisiye-yuksek-maasla-is/77601 bununla ilgili bir gelişmeden haberdar olan var mı ?
  2. Enerji Kaynaklarının ve Enerji Kull.Yön

Merhabalar, Enerji verimliliği ile ilgili yönetmelikte enerji kullanımı 1000 TEP üzeri olan kuruluşlar enerji yönetim birimi kurmak zorundadır der. Fakat 1000 TEP altı olanlar için nasıl bir sorumluluk getiriyor. OSB de olanlarn biraraya gelerek Enerji yönetim birimi kurabilecekleri belirtilmiş. Peki OSB de olmayan firmalar bu durmda ne yapacaklar. Bilgisi olan var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden.
  3. Iso 50001 enerji yönetim sistemi farkındalık ve uygulama eğitimi

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ FARKINDALIK VE UYGULAMA EĞİTİMİ 03-04 ARALIK 2013 Kontenjan: 20 kişi Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 03-04 Aralık 2013 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve...
  4. Iso 50001 enerji yönetim sistemi farkindalik ve uygulama eğitimi (izmir)

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ FARKINDALIK VE UYGULAMA EĞİTİMİ 27 - 28 Mart 2014 Kontenjan: 20 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 27-28 Mart 2014 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize...
  5. Iso 50001 enerji yönetim sistemi baş tetkikçi eğitimi (irca onayli a17573) çmo izmir şubesi

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ TETKİKÇİ EĞİTİMİ (IRCA ONAYLI A17573) 07-11 Nisan 2014 Kontenjan: 10 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 07-11 Nisan 2014 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve...