Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Entegre (birleşik) denetimlerde istenen belgeler şunlardir

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Yusuf Özkır tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf Özkır

Yusuf Özkır CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bilgi Ek'tedir.
    Danışmanlığını yaptığımız firmalardan birine İl Çevre Müd. den gelen yazıdan alıntıdır.

Ekli Dosyalar:

ozcanyavas ve Uğur B. bunu beğendi.
  2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

İli de yazarsanız iyi yönlendirme olacaktır.

İzmir ili ve Manisa ili için birleşik denetim dosyasında hazırlanması gerekenler ektedir.

Ekli Dosyalar:

Entegre (birleşik) denetimlerde istenen belgeler şunlardir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Birleşik çevre denetimi

yaklaşık bir hafta sonra tesisimizde birleşik çevre denetimi olacaktır. bu denetim hakkında bilgisi olan var mı? nelere dikkat ediliyor_?
  2. birleşik denetim cezası

arkadaşlar merhaba, firmamızda nisan ayında yapılan birleşik denetleme sonucu firmanın çevre görevlisi olmamasından ötürü idari para cezası kesilmişti. tebligat elimize yeni geçti tahsil edilmesi gereken cezanın ödemesi nasıl olacaktır? birde bu konuda ilgili mal müdürlüğü diyor burda belirtilmek istenen mal müdürlüğü bölge kaymakamlığı mı yoksa valilik midir? teşekkür ederim
  3. Birleşik denetim

Çevre Denetim yönetmeliğince denetim sırasında istenen evraklar hakkında veya denetlenen arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi teşekkür ederim iyi çalışmalar
  4. Arıtma çamurunu için düzenli depolama tesisinden istenen bilgi ve belgeler hk.

Merhaba Arkadaşlar, Arıtma çamuruna yaptırtığım analiz sonucu II. sınıf düzenli depolama tesisi kriterlerine uygun olduğu belirlendi ve arıtma çamurunu II. sınıf düzenli depolama tesisine göndereceğim. Bunun için Atıkların Düzenli Depolanmasına Dair Yönetmeliğin madde 19 daki istenilen bilgileri düzenli depolama tesisine vermem gerekiyor muş. Bununla ilgili bana yardımcı olabilirmisiniz ? ilk...
  5. Çevre izni başvurusunda & denetimlerde bulunması gereken evrak listesi

Çevre izni denetimlerinde tarafınızdan sunulması istenilen&başvurularda tesisinizden tedarik etmeniz gereken( veya çalışma yapmanız gereken) evrak listesi ektedir.