Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Entegre çimento fabrikası ptd

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında mehmet_3501 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

umarım ptd arayanlar için yardımcı kaynak olur...

Ekli Dosyalar:

Entegre çimento fabrikası ptd konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiye'de atık bertarafında çimento sektörünün rolü

TÜRKİYE'DE ATIK BERTARAFINDA ÇİMENTO SEKTÖRÜNÜN ROLÜ ÇİMENTO: ENERJİ YOĞUN SEKTÖR 1 ton çimento üretiminde tüketilen enerji •140kgtaşkömürü (6000 kcal/kg) •+ 110 kWh elektrik enerjisi ......
  2. Çimento Sanayii ÇED

[COLOR="Red"]Çelik Üretim, Döküm ve Haddeleme Tesisi Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. [COLOR="Red"]Çimento Öğütme ve Paketleme Tesisi Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. [COLOR="Red"]Sinop Çimento Fabrikası Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. [COLOR="Red"]Vezirhan Entegre Çimento Fabrikası Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
  3. Çimento Üretim Tesislerine ait Atıksu Arıtma Projesi

Değerli arkadaşlar, çimento üretim tesislerinin atıksu arıtma tesislerine ait proje ya da akım şeması ile ilgili döküman, makaleye acil ihtiyacım var.
  4. Çimento fabrikasında akılalmaz ölüm

Erzurum'un Aşkale İlçesi'nde çimento fabrikasında üzerlerine yüksek sıcaklıktaki çimento malzemesi dökülen biri mühendis 2 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı. Aşkale Çimento Fabrikası'ndaki fırın tuğlasının bakımlarını yapan mühendis Serkan Türkoğlu (29) ile işçiler Kadir Şen (27) ve Fethullah Güzel'in (29) üzerine, kazara yüksek sıcaklıktaki çimento malzemesi döküldü. Kazada, işçilerden Kadir...
  5. Çimento fabrikası arıtma tesisinde ne tür prosesler yapılmakta

arkadaşlar çimento fabrikalrındaki arıtma tesisleriinde ne tür degerlere bakılıyor bilen arkdaşlar yardım edebilirmi??