Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Entegre Et ve Süt Tesisleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gizem Kesen tarafından paylaşıldı.

 1. Gizem Kesen

  Gizem Kesen CMNet Üyesi

  Merhabalar arkadaşlar,
  Çalıştığım fabrikanın iş akım şeması ve proses özetini hazırlamam gerekiyor. Elinde '' Entegre Et ve Süt Tesisleri '' ile ilgili ÇED raporu veya iş akım şeması proses özeti olan varsa bana yardımcı olabilir mi?
   
 2. bll_2081

  bll_2081 CMNet Üyesi

  iş ürünlerin iş akım şemalarını içeren bir dosya ekledim sizin fabrikanın ürünlerini bilmediğim için elimde olanların hepsi ekte. anlatımları yoksa onları da ekleyebilirim iyi çalışmalar. Formatta da iş akımların altına prosesi anlatıyorsunuz gerisi kolay zaten :D
   

  Ekli Dosyalar:

  • a.pdf
   a.pdf
   Boyut:
   517,4 KB
   Okunma:
   354
  Fatih Özcan bunu beğendi.
 3. Gizem Kesen

  Gizem Kesen CMNet Üyesi

  teşekkürler bu baya bi işime yarar. et ile ilgili olarak dökümanınız varsa onu da paylaşabilirmisiniz acaba?
   
 4. bll_2081

  bll_2081 CMNet Üyesi

  etle ilgili bir çalışmam henuz olmadı.
   
 5. Cigmed

  Cigmed CMNet Üyesi

  Arkadaslar ınternetten bole bir dosya bulmuştum. Umarım sizede yararlı olur.
   

  Ekli Dosyalar:

 6. Gizem Kesen

  Gizem Kesen CMNet Üyesi

  yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar :)
   
Entegre Et ve Süt Tesisleri konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Entegre Tesisler

  Herkese kolay gelsİn... ArkadaŞlar ÇaliŞtiĞim Şİrketİn afyonda "kalker ocaĞi ve mekanİk plent tesİsİ, 2adet kirma eleme tesİsİ, 2 adet asfalt plent tesİsİ, 2 adet beton santralİ" mevcut bunlar İÇİn gfb almam gerekİyor. Nasil bİr yol İzlemeliyim yardimci olan arkadaŞlara Şmdİden teŞekkÜrler
 2. Entegre tesis Gfb başvurusu

  Can Bey, İyi günler. firmamıza ait aynı vergi numaralı farklı sgk numaralı aynı adreste beton santrali ve parke taşı tesisismiz var. tek bir çevre görevlisi başvuru yapabilir mi? ÇBS de iki fabrikanında girişini yapıp KOÇ şifresi alınacak mı?
 3. Et ve Süt Entegre Tesisleri Arıtma Sistemleri

  Merhabalar arkadaşlar, Et ve süt entegre tesisimizin arıtmasını etten ve sütten gelecek olan atıksuyu birlikte arıtacak şekilde dizayn ettik. Bu iki atıksuyun birleştirilerek arıtılmasında bir sakınca var mıdır? Arkadaşlar bu konuda bilgisi olupta bana yardımcı olabilecek kimse yok mu?
 4. Çevre ve isg entegre sistem

  Arkadaşlar çevre ve isg yönetim sistemini kurmam gerekiyor. Bu konuda tecrübemde yok açıkcası. Bana verilen önerilerde çevre ve isg entegre bir sistem kurmam gerektiği. Lakin bununla ilgili örnek hiç bir prosedür veya el kitabı yok. Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
 5. Entegre denetimler

  Merhaba Arkadaşlar, Ambalaj atığı toplama ayırma ve geri kazanım tesisimis entegre denetime tabi tutulacaktır. Bu konu kapsamında firmamıza gelen denetçilerin bakacakları noktalar nelerdir? Yardımcı olur musunuz?