• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

entegre fındık fab. hakkında

Özlem BAKİ

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar entegre fındık fabrikaları kapasitesine göre ek2 de 7.1 e göre değerlendirilyor ve gürültü iznine tabii bildiğim kadarıyla...şunu sormak istiyorum;gürültüden başka izin alınması gerekn konu var mıdır?bilgisi olan var mı?

Cevap: entegre fındık fab. hakkında

İş akım şemasını da ekler ve hangi proseslerin olduğunu, atık suyunu ne yaptığını,(oluşup oluşmadığı ki kesinlikle yıkama suları gıda üretimi olduğu için oluşuyordur), Sanayi Kaynaklı hava Kirliliği Kontrolü Yönemeliğinde de kapsam dışı ise(ki bu yönetmeliği daha çözemedim) gerekmez, ama yide tesisi tam olarak üretim prosesini bilmek gerekli sadece kırma, eleme, ögütme ve mamul nedir? Çikolata mı, fındık ezmesi mi, kavrulmuş paket fındıkmı?
Sevgi ve saygılarımla.