Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Sefa Kaç tarafından paylaşıldı.

1. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

Merhabalar Arkadaşlar Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi üzerine çalışmaktım bu konu ile ilgili örnek çalışmalar faydalanabileceğim kaynaklar, projeler vs. döküman sahibi arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

İyi Çalışmalar...

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Umarım işinize yarar. İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

3. Aydın Demirel

Aydın Demirel CMNet Üyesi

PLANINI YAPACAĞINIZ ATIKLARIN LİSTESİNİ ÇIKARARAK İLGİLİ MEVZUATI UYARINCA BU KILAVUZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ. KAFANIZI ÇOK KARIŞTIRMATIN. TOPLAMA-TAŞIMA-BERTARAF/GERİ KAZANIM DURUMLARINI BELİRTECEKSİNİZ. HEPSİ BU.

Ekli Dosyalar:

Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Entegre atık yönetim planı hakkında herhangi bir çalışma yapan var mı?

Entegre atik yÖnetİm plani hakkinda herhangİ bİr ÇaliŞma yapan varmi_?
  2. belediyeler için entegre katı atık yönetim planı

arkadaşlar yakın zamanda hazırlayan biriliri varmı ben bitirmek üzereyim ama ilk oldu için paylaşıcam sorunlar var
  3. belediye entegre katı atık yönetim planı

arkadaşlar yakın zamanda entegre katı atık yönetim planı hazırlayan varsa paylaşabilirmi nerden başlıcağımı bilemiyorum
  4. Katı Atık Yönetim Planı hk.

evet arkadaşlar yeni bir konu üzerinde yoğunlaşmak üzere merhaba herkese:) Organize sanayi bölgelerinde, işletmelerde çalışan arkadaşlarında bileceği üzere, işletmelerin 3 yıllık katı atık yönetim planı olmaktadır. çalıştğım iş yerinde 2009-2012 katı atık yönetim planı mevcuttur. fakat bunun 2012 yılında bitmesinden dolayı tekrardan yapılması gerekmektedir. tesiste herhangi bir revize...
  5. Katı atık yönetim planı bitmesi ve revize işlemleri

başlıkta belirttiğim gibi, katı atık yönetim planımız 2012 itibari ile bitmiştir. fakat revize edilme işleminde yan tarafdaki atölye bloğunun atıksuları arıtma tesisimize gelmektedir. ve bunun için debi ye göre fatura edilecektir. lakin katı atık yönetim planı oluştururken bunlardan olsa bahsetmemiz gerekirmi? ayrıca farklı tüzel kişiliğe sahip atölye bloğunun katı atık yönetim planı...