Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Entegre tesis koordinat kayıt işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Mehtap Işık tarafından paylaşıldı.

1. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar

Çevre izin portalında entegre tesisin koordinatlarını girerken tek bir koordinat(x,y) mı girilecek? Ben iki koordinat girmeye çalıştım ama sistem 2. koordinat kayıt kabul etmiyor.

Ayrıca koordinat girişi yapılan sayfada katmanlar kısmında bertaraf tesisi, deşarj noktası yer alıyor. deşarj noktasının koordinatlarını mı girmemiz gerekiyor? Eğer deşarj noktası koordinatı gireceksek nasıl olacak? Sistem ikinci bir koordinatı kabul etmiyor.

Entegre tesis koordinat kayıt işlemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tesis Kayıt Etmek

İYi GÜNLER .. bir sorum olacak. Bir danışmanlık firmasında çevre görevlisiyim. Yeni bir firma ile sözleşme yaptık. Ama bu firma daha önce başka bir danışmanlık firmasıyla çalışmış GFB başvurusunda bulunmuş ve eksiklik bildirimi almış. tam bu aşamadan sonra bizle sözleşme imzaladı. Bİzde firmanın kaydını giriyoruz ama yeni kayıt olan bir firma gibi gözüküyor. yani GFB başvurusunda bulunuldu...
  2. Tesis kayıt

Arkadaşlar Tesis kayıt sayfasında cevre.cob.gov.tr yazısı çıktığından sonra sıfırdan tesis kaydeden var mı? Yeni aşamalar neler? Eskiden tesisle protokol yapmadan önce tesis kayıt ediyorduk. Şimdi öle bir seçenek bulamadım. Tesisle protokol yap kısmından ise de il ilçe belirtmeme rağmen herhangi bir sonuç getirmedi ekranıma. Bilgisi olan var mı? Teşekkürler
  3. Toplama Ayırma Tesis Lisans İşlemleri

Arkadaşlar ambalaj atıkları toplama ayırma tesisimizin mevcut lisans süresi dolmak üzere, b yüzden yeni lisans için başvuru yapacağım. Gereken belgeler acaba nelerdir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..
  4. Entegre tesis Gfb başvurusu

Can Bey, İyi günler. firmamıza ait aynı vergi numaralı farklı sgk numaralı aynı adreste beton santrali ve parke taşı tesisismiz var. tek bir çevre görevlisi başvuru yapabilir mi? ÇBS de iki fabrikanında girişini yapıp KOÇ şifresi alınacak mı?
  5. Çed başvurusu entegre tesis için

Taş ocağı işleten bir firma taş ocağının bulunduğu ruhsat sınır içerisine Kırma-Eleme tesisi yanında Hazır Beton Santrali ve Kireç Öğütücü Tesis kurmayı planlıyor. Taş ocağı ve Kırma-Eleme tesisi çok eskilerden beri çalıştırıldığı için ÇED kapsam dışındaydı normalde. Ancak, teknoloji yenilemesi ve üretim miktarında artış talepleri olduğundan EK-1'e göre ÇED başvurusu yapacak. Bu başvuruyu...