Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Envanter

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında mervedidemaksoy tarafından paylaşıldı.

1. mervedidemaksoy

mervedidemaksoy CMNet Üyesi

danısmanlıgını yaptıgım bı hastane ıcın envanter hazırlamam gerekıyo..yardım edebılırmısınııızz???ACİL..

2. tehlikeli madde envanterimi

3. mervedidemaksoy

evet..ve yarına vermem gerekıyo

4. bir hastane için hazırdığım ek de yalnız bu envarnterler hastanede kullanılan kimyasala göre dğişiyor umarım işinize yarar

Ekli Dosyalar:

5. mervedidemaksoy

tesekkur ederım:)

6. mervedidemaksoy

sanırım bide kimyasal madde envanterı gerek..

7. gönderdiğim zaten tehlikeli kimyasal madde envanteridir.

8. mervedidemaksoy

onları tespit ettım...ama herseyi o kadar karıstırdım ki anlatamam yani

9. anlayabiliyorum bende öyle olmuştum bence hazırlayın ve hastane yetkililerine gönderin tekrar incelemeleri için.

10. mervedidemaksoy

oyle yapcam artık napalım..

Envanter konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık Envanter Örneği

Erciyes Üniversitesi katı atık envanteri http://fbe.erciyes.edu.tr/MKA-2005/Dergi/2012-vol28-no-2/MAKALE4/FULL.pdf
  2. Kimyasal envanter bildirimi

Kimyasal envanter bildiriminde geçtiğimiz seneden bu seneye değişiklik yok ancak güncelle butonu da göremedim. yeni beyanda bulun diyerek mi beyan yapılması gerekiyor? bildirim durumuna girildiğinde her bir kimyasalın üzerine tıklanarak değişiklik yapılıp kaydet butonuna basılınca güncelleme yapıyormuş.
  3. Iso 14064-sera gazı envanter hesaplamaları

Firmasında sera gazı envanteri hesaplamalarıyla uğraşan var mı? Uçuşlardaki hesaplamalarla ilgili bir konuda fikir almak istiyorum.
  4. Kimyasal madde envanter bildirimi

Arkadaşlar ; kimyasal madde envanter bildirimi için şifre almak istiyoruz. mevcut bir çbs şifremiz var. kimyasal madde envanter bildirimi şifresini nasıl kullanıma açabiliriz?