Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erasmus yardım !

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Semih Cömert tarafından paylaşıldı.

1. Semih Cömert

Semih Cömert CMNet Üyesi

Ben Fırat Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Dördüncü sınıfın ilk dönemi için erasmus programıyla üniversitemizin anlaşmalı olduğu ülkelerden birine gitmek istiyorum. Benim merak ettiğim ve beni tedirgin eden tek şey o üniversitelerin Çevre müh. bölüm dersleriyle benim normalde alabileceğim dersler aynı olurmu ? bunu nerde öğrenebilirim ? eramusla gidecem diyede 1 sene okul uzatmanın anlamı yok

2. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

Slm 2009-2010 yılı Erasmus programı ile Polonyada bulundum.Erasmusla alacağın dersler birebir uyuşmayabilir. Bunu öğrenmek için daha öncesinde okulunuzdaki üst devrelerinden erasmus yapanlara sorabilirsin.

Erasmus yardım ! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yardım!

merhabalar...yeni mezun olmuş bir çevre mühendisiyim ve 3 aydır kendi mesleğimle alakalı iş arıyorum fakat henüz bulamadım.kendi alanımla alakalı bir işte çalışmak istiyorum fakat iş bulamama sıkıntısından dolayı ilanlarda gördüğüm satış ve pazarlama mühendisi ilanına başvurdum ve görüşmye çağırdılar...neredeyse olacak gibi.fakat ben bu işi kendi kişiliğime pek yakın göremiyorum..uzun zamanlı...
  2. erasmus ile staj

Merhabalar, Akdeniz Üni. 2. sınıf öğrencisiyim.Erasmus ile staj yapma imkanı kazandım ancak nereye,hangı ulkeye gıdıcegımı hıc bılmıyorum.Firma ise hala bulabilmiş değilim.Daha once gidenler varsa yardımda bulunabilirler mi?Teşekkürler
  3. Erasmus stajı

Merhaba arkadaşlar...Aramızda Erasmus stajı yapmış olanlar var mı? Varsa staj yerinizi nasıl buldunuz biraz anlatır mısınız? Yurtdışında staj yeri bulmak çok sıkıntılı bir süreç çünkü. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...
  4. Work and travel-erasmus

Arkadaşlar merhaba Okuyan arkadaşlarımızdan bu programlara katılmak isteyen varsa bu başlık altına yazsın sorularını ben yardımcı olmaya çalışayim.Yeterince tecrübem ve bilgim vardır :)
  5. 2013-2014 yaz dönemi erasmus staj / yardım

Merhabalar, Ben Çukurova Üni. açmış olduğu Erasmus Staj programına katılmaya hak kazandım. Polonya'da staj yapacağım bir işletme arıyorum fakat henüz bulamadım. Daha önce erasmus programı ile staj yapan ya da staj yeri ayarlama konusunda fikir sahibi olan varsa bana yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.