• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Erkekler için açılması gereken kurslar:)

Yasemin Aslantürk Çebi

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÖZEL SEKTÖR
1. Buz kalıbına nasıl su doldurulur? (Adım adım slaytla açıklama)
2. Tuvalet kağıdı rulosu takıldığı yerde kendini yeniler mi? (Yuvarlak masa tartışması)
3. Kirli sepetiyle yerdeki halı/döşeme arasındaki temel farklar (Resim ve grafiklerle açıklama)
4. Tabak-çanak, yemekten sonra kendi kendine lavaboya veya bulaşık makinesine uçarak gidebilir mi? (Video ile açıklama)
5. Kimlik kaybı: Uzaktan kumandayı bir parçanız olmaktan kurtarmak. (Destek hattı ve yardımlaşma grupları)
6. Aranan şeyleri bulmayı öğrenmek, höykürerek evin altını üstüne getirmek yerine doğru yere bakarak başlamayı öğrenmek. (Açık forum)
7. Eşinize çiçek getirmek sağlınıza zararlı değildir. (Grafik ve ses kaydıyla açıklama)
8. Normal insanlar kaybolduklarında yolu sorarlar.. (Gerçek yaşam itirafları)
9. Kadın park etmeye çalışırken sessizce oturmak genetik açıdan imkânsız mı? (Araba kullanma simülasyonu)
10 Hayat dersleri: Anne ve eş arasındaki temel farklar. (Sınıfta canlandırma)
11 Nasıl ideal bir ‘alışveriş arkadaşı’ olunur? (Gevşeme, nefes egzersizleri, meditasyon ve nefes alma teknikleri)
12 Bunamayla nasıl savaşılır? Doğum günleri, yıl dönümleri ve diğer önemli günler unutulduğunda nasıl özür dilenir? (Beyin şoku ve gerekirse operasyon)
:))))))))

538611_462269173839747_1344437032_n.png

ozaman şöyle anlatayım biraz....
"hııı ok ok...sen konuş..ben çok da takmıyorum gibi görünücem..dinleyince sinirlerim bozuluyor gerceklerden..o yüzden :cool: takılmam gerekiyor şimdi..."
birincisi: erkekler konusmaktan kaçar..sonra kadınlara dırdır yapıyor diye şikayet eder...ee sen de konuş karşısında ki dırdır olmasın :)
ikincisi: umursamazlar..sonra da hep seninle ilgileniyorum ama yaranamıyorum derler...ilgiye bakk :)
bu maddeler cogaltılabilir zamanla...:)

@Sebnemm
İşte kadınların en büyük zaaflarından birisi daha : ön yargı. :)
Ben orada aslında senin cevabını dikkate aldım ama kabul etmiyorum dedim. Sen konuş seni kaale almıyorum demedim ;)

ooo bakıyorum yokluğumda buralar coşmuş,arkadaşlar epey bunalmış.Bayrağı teslim alarak ön safa geçmek istiyorum.Ofsayt konusununda daha önce ders vermiştim ama anlamayan arkadaşlar varmış aramızda son kez anlatıyorum.Cmnette ofsaytı bilmeyen bayan arkadaşımız kalmasın.Cmnetten ücrette talep etmiyorum bunu sizi topluma kazandırma adına yapıyorum.Ha bir de Allah rızası için.
Ofsayt Nedir?
Ucuzluktaki süper çantayı almak için Versace'ya girdiniz.
Sadece bir tane kalmış,o da kasanın (kale) hemen yanında.
Ama bu cantanın tek taliplisi siz değilsiniz elbette!
Çantayı gozüne kestiren diğer bir müşteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yanınızda bitiveriyor.
İkiniz de durumun farkındasınız ve hızla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz.
Tam o esnada; biraz önce bluz aldığınız İkizler'de ödemeyi yaptıktan
hemen sonra çalan cebinizi cevaplamak için cüzdanınızı çantanıza koymadan arkadaşınıza verdiğinizi ve onda unuttuğunuzu fark ediyorsunuz.
Bir yandan kasaya doğru koşarken diğer yandan da elinizi havaya
kaldırarak arkanızda kalan arkadasınızdan cüzdani (topu) istiyorsunuz.
Öyle bir durumdasınız ki, rakibinizin gerisinde kalırsanız kasaya daha uzak kalacağınız için avantajınızı kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezseniz arkadaşınızdan uzak kalıyorsunuz ve arkadaşınız da o kalabalıkta size cüzdanınızı fırlatamıyor,herşey bir an meselesi.
Bu durumda yapmanız gereken rakibinizin arkasına geçip cüzdani (topu)almanız ve cüzdanı ele geçirdikten sonra rakibinizi gecmeye çalışmanız.
Geriden çıkıp rakibinizi geçemezseniz çantayı(golü) unutun.
Bu konudan sınavda soru çıkar ona göre.

@Yasemin Aslantürk
lütfen ağlamak istiyorum

Diğer bir konu üzerinde iki kelam etmeden olmaz.Bunları söylerken öyle işkembe-i kübradan atmak olmaz.Konuştuklarımıza bilime fenne göre söylemek lazım.Bakalım ne demiş bilim adamları,
Uzmanlar zeka seviyesi ile dağınıklık arasında bir ilişki buldu.

Erkek arkadaşınız her kıyafetini çıkarttıktan sonra kirli sepetine atmak yerine yatak odasının yerlerine mi fırlatıyor? Yemek yapmaya kalktığında mutfak savaştan çıkmışa mı dönüyor? Merak etmeyin her şeyin bir sebebi var. Sevgiliniz dağınıksa ona kızmayın çünkü zeki bir insanla birliktesiniz demektir. Uzmanlar zeka seviyesi ile dağınıklık arasında bir ilişki buldu. Buna göre dağınık insanlar daha zeki oluyor. İngiltere,Amerika ve Japonya ve özellikle Türkiye'de yapılan araştırma, dağınık olarak nitelenen kişilerin eğitim seviyelerinin daha yüksek olduğunu ve zor problemleri düzenli kişilere göre daha çabuk çözdükleri anlaşıldı.
Bunu ben söylemiyorum Bilim söylüyor.Yandaki şekilde görüldüğü gibi :)