Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Erkekler nasıl mangal yapar ? :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hilal Çetin tarafından paylaşıldı.

1. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

1. Erkek mangalı ve mangal kömürünü çıkartır.
    2. Kadın ızgarayı temizler.
    3. Kadın bakkala gider.
    4. Kadın kasaba gider.
    5. Kadın fırına gider.
    6. Kadın salatayı ve sebzeleri hazırlar.
    7. Kadın pişirilecek etleri hazırlar.
    8. Kadın, etleri bir tepsi üzerine, gerekli malzemeler, baharatlar, vs ile dizer.
    9. Kadın temiz ızgarayı ve hazırladığı tepsiyi, mangalın başında elinde birasıyla dikilen adama getirir.
    10. Adam etleri ızgaranın üzerine yerleştirir.
    11. Kadın içeri geçip, masayı hazırlar.
    12. Kadın sebzelerin pişmesini kontrol eder.
    13. Kadın tatlıyı hazırlar.
    14. Kadın tekrar dışarı çıkar ve kocasına etin yanmakta olduğunu haber verir.
    15. Adam çok pişmiş eti ızgaradan alır ve kadına verir.
    16. Kadın tabakları çıkartır, masaya dizer.
    17. Adam içkileri doldurur.
    18. Kadın masayı toplar, kahve hazırlamaya gider.
    19. Kadın kahve ve tatlı ikram eder.
    20. Yemekten sonra, kadın masayı toplar.
    21. Kadın gider bulaşıkları yıkar, mutfağı toparlar.
    22. Adam mangalı olduğu yerde bırakır, çünkü içinde hala yanan kömürler vardır.
    23. Adam karısına bugün mutfak işi yapmamaktan dolayı mutlu olup olmadığını sorar.

24. Karısının şaşkın bakışları karşısında, kadınları mutlu etmenin imkansız olduğu kararına varır...

Alıntıdır.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap: Erkekler Nasıl Mangal Yapar ? :)

Mangal dediğin böye olur :)

3. Ceyda Kazancioglu

Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

Etler güzel pişmiş miydi? :D
    e malumunuzdur ki mangal yapmak her kişinin işi değildir :)

4. salih38

salih38 Misafir

:) e tabı adam mangalı yakarken beyaz atletiyledir onsuz olmaz:D

Erkekler nasıl mangal yapar ? :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hastanede çevre mühendisi ne işlerle ilgilenir, neler yapar yardım lütfen!!!

Herkese selamlar Yaklaşık üç yıldır atıksu üzerine çalıştım ve yakın bir zamanda hastanede çalışmaya başlayacağım.Hastane ortamında çalışmış yada bilgisi olan arkadaşlardan ricam, beni bu konuda aydınlatmalarıdır. İnsanın aklına ilk tıbbi atık, iş güvenliği ve ISO geliyor. Tabi bu yazıldığı kadar kolay olmasa gerek. Deneyimlerini yada bilgilerini paylaşabilecek meslektaşlarıma şimdiden...
  2. çevre görevlisi ne iş yapar

arkadaşlar elinde çevre görevlisinin tam olarak ne işyaptığını ve nasıl bir çalışma izlemesi gerektiğini anlatan döküman olan var mı?
  3. Erkekler için açılması gereken kurslar:)

1. Buz kalıbına nasıl su doldurulur? (Adım adım slaytla açıklama) 2. Tuvalet kağıdı rulosu takıldığı yerde kendini yeniler mi? (Yuvarlak masa tartışması) 3. Kirli sepetiyle yerdeki halı/döşeme arasındaki temel farklar (Resim ve grafiklerle açıklama) 4. Tabak-çanak, yemekten sonra kendi kendine lavaboya veya bulaşık makinesine uçarak gidebilir mi? (Video ile açıklama) 5. Kimlik kaybı: Uzaktan...
  4. Türkiye'deki mühendisler ne iş yapar? mühendisin dramı

Mühendislere ne iş yaparsınız dedik. Türkiye'deki mühendislere anket biçiminde sorular yönelttik. Değindiğimiz konu :Mesleğinizi nasıl icra ediyorsunuz, neler yapıyorsunuz ? Türkiye'de mühendis olmak nasıl bir duygu ? İşte bu soruların cevaplarını okuyup neler yapmamız gerekiyor düşünelim. Sizce mühendisler ne yapar ? Türkiye'deki Mühendisler Ne İş Yapar Gerçek Mühendis İşleri Kalifiye...