Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eski Çevre Bakanı İmren Aykut'u bir Dinleyin

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Mustafa Demir tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

Çevre Eski Bakanı İmren Aykut'u bir Dinleyin

[video]http://tvarsivi.com/player.php?y=2&z=2011-08-08+23%3A55%3A00[/video]

2. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Cevap: Eski Çevre Bakanı İmren Aykut'u bir Dinleyin

Çevre Eski Bakanı İmren Aykut'u olmalı :)

3. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

düzelttim hazel hanım

4. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Düzeltin diye yazmamıştım ama iyi olmuş :)

Eski Çevre Bakanı İmren Aykut'u bir Dinleyin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yarın akşam 7.kasım çevre bakanı başkent kuliside çevre yönetmeliği ve alımlarla...

Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu bu hafta Mehmet Acet’in konuğu oluyor. Eroğlu, CHP’de yaşanan son gelişmeleri, HES, GOP ve KOP projelerindeki son durumu Başkent Kulisi’nde değerlendiriyor. Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Başkent Kulisi'nde... Çevre Bakanı Veysel Eroğlu’nun katıldığı programda, CHP’de yaşanan parti içi görüş ayrılıkları, HES, GOP ve KOP projelerinde...
  2. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Taslağı Savundu

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Tabiatı ve Biyolojik Çeşitlilik Korumu Kanununun çok önemli olduğuna işaret ederek, bir an önce çıkması gerektiğini belirtti. Eroğlu, ''Bu kanun HES'lerin önünü açmak için değil, tabiatı korumak için gereklidir'' dedi.Eroğlu, DSİ Konferans Salonu'nda düzenlenen Biyoçeşitlilik İzleme ve Koruma Sempozyumu'nda yaptığı konuşmada, geçen yılın bütün dünyada...
  3. Idris güllüce yeni çevre ve şehircilik bakanı

İdris Güllüce, 11 Şubat 1950'de Erzurum Hasankale'de doğdu. Babasının adı Hüseyin, annesinin adı Sıddıka'dır. İnşaat Yüksek Mühendisi; Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesini bitirdi. Yüksek lisansını Gebze Yüksek Teknoloji Üniversitesinde Yönetim Organizasyon alanında tamamladı. Libya'da mühendis ve yönetici olarak çalıştı. Özel sektörde bir sanayi kuruluşunun hissedarı oldu ve Genel...
  4. Çevre mühendisliğine giriş dersi gibi mutlaka dinleyin 6.dakika sonrası

Odanın sitesinde gördüm mutlaka altıncı ve yedinci dakikalar arasını dinlemelisiniz: [media]