Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir staj yardım

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Ece Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Ece Özcan

Ece Özcan CMNet Üyesi

merhaba ben 2.sınıf öğrencisiyim ve bu yaz lab stajım var . stajımın boş geçmesini istemiyorum verimli bir staj yapmak istiyorum eskişehirde nerede staj yapabilirim ? şimdiden teşekkürler :)

2. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Atıksu arıtma tesisinde yapabilirsin laboratuar konusunda orada herşeyi öğrenebilirsin...

Ece Özcan bunu beğendi.
  3. Üniversitenin akredite labratuvarları var hocalara danısıp herhangi birinde de yapabilirsin..Çevre sorunları merkezi var biliyorsun

4. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

cevre ve sehırcılık ıl mudurlugu tavsıye ederım. lab stajından daha faydalı. acıkcası sana sunu dıyeyım eger ogrentım uyelıgı gıbı dusuncen yoksa buro stajına agırlık vermen daha ıyı olur. cunku cevre muhendıslerı ozel ve devlette daha cok evrak ıslerıyle ugrasıyor. haa labada meraklıysan bulundugun unıdekı hocalarından bırıne soyle yanında asıstan olarak calıstırsın daha faydalı
    ılla labta calıscam dıyorsan özel fırmalarda ve arcelık basvurmanı tavsıye ederım. eskı atıksu arıtmada bısı ogrenmezsın cunku

Ece Özcan bunu beğendi.
  5. E.KAYA

E.KAYA CMNet Üyesi

lab stajın için ve gerçekten verimli olmasını istiyorsan akretide bir laboratuvara ulaşmanı tavsiye ederim eğer eskişehirde varsa. g.gökçe arkadaşımızda söylemiş, üniversitede böyle bir imkan varsa kesinlikle kaçırma. bir sonraki yıl da çevre ve şehircilik il müdürlüğünü takip et, öğrencilik hayatında içine sinen bir staj geçmişin olacaktır.

Ece Özcan bunu beğendi.
  6. muratdemirtas016

muratdemirtas016 CMNet Üyesi

tepebaşı ıl sağlık mudurlugu ;)

Ece Özcan bunu beğendi.
  7. Ece Özcan

Ece Özcan CMNet Üyesi

çok teşekkürler arkadaşlar :)

Eskişehir staj yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstanbulda Staj Yardım

Merhaba ben bu sene istanbulda stj yapmak istiyorum ama nerelere basvuracağımı pek bılmiyorum bu konuda lütfen bana yardım edermisiniz İskinin kontenjanı dolmus bundan baska önereceğiniz firmalar veya kurumlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim ilginize tesekkür ederim.
  2. eskisehir staj yardım

eskisehirde staj icin basvurulacak yeleri stajyer alan yerleri bilmiyorum kon hakkında bilgisi olan birinden yardım bekliyorum
  3. staj hakkında yardım

harran üni. 2 sınıf öğrencisiyim samsunluyum samsunda yaşıyorum . bu yaz staj yapcam. tavsiyee ettiğiniz bi yer varmı bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? özellikle samsunda yasayanlar varsa daha cok makbule gecer yardımlarınız için şimdiden teşekkr ederim
  4. Staj için yardım

sakarya veya izmitte staj yapmak ıstıyorum nereler olabılır yardım edebilirmisiniz?
  5. 2013-2014 yaz dönemi erasmus staj / yardım

Merhabalar, Ben Çukurova Üni. açmış olduğu Erasmus Staj programına katılmaya hak kazandım. Polonya'da staj yapacağım bir işletme arıyorum fakat henüz bulamadım. Daha önce erasmus programı ile staj yapan ya da staj yeri ayarlama konusunda fikir sahibi olan varsa bana yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.