Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Etkili ingilizce eğitimi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında dilokullari tarafından paylaşıldı.

 1. dilokullari

  dilokullari CMNet Üyesi

  Eki Görüntüle 11061

  AEC İngilizce Dil Okulları, dil öğrenimindeki fikir karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve ayrıca istikrarsızlığın yol açtığı etkenleri ortadan kaldırmak üzere bir ingilizce programı sunarak İngilizce dilini öğrenmek isteyenlere doğru bir yol çizmeyi hedeflemektedir.

  İlk başta tercih ettiği sektör taleplerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, ihtiyaçları olumlu tepkiler alan Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, doğru adımlarla ilerlediği yolda aynı dalda ki sektörlerin yabancı dil eğitiminde kurumsal ve belgeli bir şirket olma seviyesine gelmiştir.

  Öğretim amaçlı devam ettiği kurumda iş branşlarında öncelik tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, şahısa özel dersler ve en fazla beş kişilik odalarda gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

  AEC Dil Okulları; eğitim kalitesiyle, öğrenim durumundaki kişilere enson düzende yeni bir lisan bilgilerini muhteşem seviyede sonuca daha iyiye taşımasına eksik kalan her bilgiyi vermektedir.

  İngilizce öğrenim süresi boyunca profesyönel bir kadro tarafından, İngilizce eğitiminde muvaffakiyetin en baş etkenin öğretim görevlisi olduğunun bilincinde olan AEC Dil Okulları, bu konuda özverili ve sorumlu bir tutum izlemektedir. Kişilere ve kurumlara özel ingilizce programları uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını hedefleyen Avitaion English Center Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

  AEC İngilizce Dil Okulları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve 2012 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak sunduğu eğitimlerin kalitesini belgelendirmiş ve bunun yanında İngilizce Dil Kursu sektöründeki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını ispat etmiştir.
   
Etkili ingilizce eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Stresle başa çıkmanın en etkili yolları

  Stresle başa çıkmanın en etkili yolları Kontrol altında tutulduğunda hayatı daha üretken hale getirmek için motive edici bir etken olan stres, aşırı derecede yaşandığında zihinsel, ruhsal ve hatta fiziksel açıdan sağlığı olumsuz yönde etkileyen bir tehdide dönüşebiliyor. Strese neden olan faktörleri tamamen ortadan kaldırmak mümkün olmasa da onunla mücadele etmenin yolları mevcut....
 2. Word CV sihirbazıyla etkili cv'ler oluşturma ( Resimli Anlatım )

  Arkadaşlar aşağıda şablon olarak kullanabileceğiniz CV örneklerini sizlerle paylaşmak istedim.. Teşekküre gerek yok ama bir borç bilirim diyorsanız. Teşşekkür butonuna tıklayınız ;) Alıntıdır.... İYİ ÇALIŞMALAR emegine saglık kardesim eyvALLAH. Murat teşekkürler güzel bilgiler. Bilmiyordum bunu açıkçası.. Rica ederim kardeşim.. Çoğu kişinin de bilmediğine eminim.. Ama...
 3. Etkili iletişim süreci!

  BAŞARILI DİNLEME Konuşana bakın ve ilgili görünün. Konuşanı rahatlatın. Dikkatle konuşulanları takip edin. Yargılamayı konuşmanın sonuna bırakın. Duygusal davranmayın. Eleştiriye açık olun. Anlayıp anlamadığınızı kontrol edin. ÖVGÜ Olabildiğince sık yapılmalı. Başkalarının duyması sağlanmalı. Mümkünse bir ödülle sunulmalı. İçten duygular belirtilmeli. Uygun bir beden dili seçilmeli....
 4. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

  Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...