Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Evsel katı atık toplama sisteminin CBS tabanlı modellemesi

Konu, 'Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS)' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Bu çalışma, Bülent ARMAĞAN*, İbrahim DEMİR
    İTÜ İnşaat Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, 34469, Ayazağa, İstanbul tarafından yapılmıştır.

Ekli Dosyalar:

2. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

indiriyorum ama dosya hata veriyor.

3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Aynen bende de hata verdi.Bilginiz olsun.

4. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

revizyon

Evsel katı atık toplama sisteminin CBS tabanlı modellemesi tekrar yüklenmiştir.

Ekli Dosyalar:

5. M. Hayri Cüneydi

Bu dosya da problemli.İndiriyorum ama açarken dosya bozulmuştur diyor.Bilgilerinize.

6. alimslim

alimslim CMNet Üyesi

dosyayı kontrol edebilir misiniz?

7. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

umarım bu açılır

Ekli Dosyalar:

Meltem OSMANOĞLU bunu beğendi.
  8. Raşit Avcı

Raşit Avcı CMNet Üyesi

Paylaşım için teşekkürler...

9. M. Hayri Cüneydi

10. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Evet yüklediğiniz dosya açılıyor. Teşekkürler..

Evsel katı atık toplama sisteminin CBS tabanlı modellemesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık Toplama Turlarının Planlanması ve Maaliyet Analizi

Yerel ve bölgesel katı atık bertaraf sistem ve tesislerinin planlanması aşağıdaki noktaları dikkate alır: a.) Yer ile ilgili ödevler b.) Kapasite ile ilgili ödevler c.) Transportla ilgili ödevler d.) Tur planlaması ile ilgili ödevler e.) Uzaklaştırma ile ilgili ödevler f.) Toplama ile ilgili sistemler Prof.Dr. Ertuğrul Erdin tarafından hazırlanan dökümanın tamamına ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Arıtma çamuru kompostlaştırılmasında organik evsel katı atık ilavesinin etkisi

Arıtma çamuru kompostlaştırılmasında organik evsel katı atık ilavesinin etkisi Osman Atilla ARIKAN*, İzzet ÖZTÜRK İTÜ İnşaat Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Bu çalışmada, evsel atıksu arıtma tesisi çamuru ile organik evsel katı atık(EKA)-evsel atıksu arıtma tesisi çamuru karışımı için havalı kompostlaştırma teknolojilerinin uygulanabilirliği ve evsel atıksu arıtma çamuru...
  3. Evsel Katı Atık Düzenli Depo Alanı Tasarımı

Bu paylaşımım da, ödev amaçlı yaptığım bir çalışmayı koyuyorum. Evsel katı atıkların düzenli depolama yöntemi ile bertarafına yönelik bir projedir. Malasef projemin bir takım eksiklikleri var, örneğin sızntı suyunun arıtımına yönelik bir proses projemde yok, çok konuyu anlatmaya yönelik detay da yok ama en azından fikir sahibi olmak açısından istifade edileceğine inanıyorum.
  4. Evsel Katı Atık Tarifeleri

Merhabalar; Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar. 27.10.2010 tarihli Atıksu altyapı ve evsel katı atık bertaraf tesisleri tarifelerinin belirlenmesinde uyulacak usul ve esaslara ilişkin Yönetmelik ve Evsel Katı atık tarifelerinin bel. Yön. Kılavuz ile ilgili çalışması, planı ya da görüşü olan meslektaşımız var mıdır?...
  5. Evsel katı atık tarifelerinin belirlenmesi

Merhabalar, evsel katı atık tarifelerinin belirlenmesi için yapılan maliyet hesabının nasıl yapılabileceği ile ilgili yardımcı olacak arkadaşlar var mıdır? nasıl bi yol izlemeliyim? İşe daha yeni başladım ve ilk iş tecrübem. yardımcı olursanız çok sevinicem