Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Evsel/kentsel arıtma çamurlarının yönetimi projesi 2. çalıştay sunumları

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Proje bitiş tarihi olan 01.06.2013'ü merakla bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

Evsel/kentsel arıtma çamurlarının yönetimi projesi 2. çalıştay sunumları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Antalya kenti evsel atık su arıtma tesisi projesi ve çevresel etkileri

ANTALYA KENTİ EVSEL ATIK SU ARITMA TESİSİ PROJESİ VE ÇEVRESEL ETKİLERİ Prof.Dr.Bülent TOPKAYA Akdeniz Üniversitesi - Mühendislik Fakültesi - Çevre Mühendisliği Bölümü Giriş Antalya'nın nüfusu iki şekilde hızla artmaktadır: Kent ülkemizin en yüksek oranda göç alan illeri arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, yaz aylarında iç ve dış turizm faaliyetleri sonucunda nüfusu...
  2. Kentsel / evsel atıkların yönetımı semineri

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI KENTSEL / EVSEL ATIKLARIN YÖNETIMI SEMİNERİ MERSİN 3- 4 Eylül 2009 Seminer Konuları Belediye Atıkları Yönetimi ve Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi İşletimi ve Rehabilitasyon Hafriyat Toprağı İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği...
  3. Avrupa Birliği ve Türkiye'de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat

Avrupa Birliği ve Türkiye’de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat Prof.Dr.Bülent Topkaya Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü btopkaya@akdeniz.edu.tr TEKİRDAĞ İLİ ARITMA ÇAMURLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI 17 Ocak 2011 Silver Side Hotel
  4. Evsel atık su arıtma projesi

Evsel atık su arıtma tesis proje örneği olan var mı nette buldum ama hesaplamalar yok bu konuda bana yardım edebilecek birileri var mı acaba..teşekkür ederim