Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Evsel veya herhengi bir endüstri atıksuyunun paket arıtım çizim örnekleri (solid yada autocad)

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında goncatrn tarafından paylaşıldı.

1. goncatrn

goncatrn CMNet Üyesi

Evsel veya endüstriyel atıksuların paket arıtım sistemi çizim örneklerini lazım acill.Yardımcı olur musunuz?

2. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Bu nerede lazım oluyor. Ders için mi? Ders içinse Çevre Müh. bölümünde mi?

Çizim yerleşim planını gösteren bir çizim mi?
    Makinelerin işleyişini gösteren çizim mi?

3. goncatrn

goncatrn CMNet Üyesi

evet paket arıtım sistemleri adında br dersim var proje hazırlıyorum.Ünitelerin tek tek çizimleri gerekiyor.

4. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

aşağıdaki resimdeki ekipmanların detay teknik resimlerine ihtiyacınız var değil mi?
    pHdHnAO.png

5. goncatrn

goncatrn CMNet Üyesi

evet varsa gönderirseniz çok sevinirim.

6. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

Ümit bey paylaşmış olduğunuz çizim çalıştığınız şirkete mi ait yoksa google dan mı buldunuz?

7. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Çizim bende yok. Bibliocad.com sitesinde "wastewater" diye arama yapabilirsiniz. Free olan çizimler var.

Google'dan buldum.

Evsel veya herhengi bir endüstri atıksuyunun paket arıtım çizim örnekleri (solid yada autocad) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Simule Tekstil Atıksuyunun Anaerobik/Aerobik Arıtımı

Simüle Tekstil Atıksuyunun Anaerobik/Aerobik Arıtımı Mustafa IŞIK Niğde Üniversitesi, Aksaray Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Delia Teresa SPONZA Dokuz Eylül Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Ekoloji 14, 53, 1-8 2004 Bu çalışmada, pamuklu tekstil atıksuyu için hazırlanan simüle bir atıksu, anaerobik (YAÇYR)/aerobik (SKTR) ardışık...
  2. Atp 1.2 Atıksu Arıtma Tasarım ve AutoCAD Çizim Programı

Sn.Arkadaşlar.. Atp1.2 Atıksu Arıtma Tasarım,Keşif,Maliyet ve AutoCAD'e Çizim Programı yeni versiyonu incelemeniz amacı ile PDF ve Tanıtım video Link'i ekte gönderilmiştir. Bu versiyonda bulunan yenilikler şöyle.. Atp 1.2 versiyon yenilikler: 1. AutoCAD çizim: Tüm ünitelerin plan ve kesit çizimi,Genel yerleşim , P&I Diyagramı ölçekli olarak AutoCAD'e otomatik çizim. 2. Sistem Tercihi...
  3. Paket Evsel Atıksu ArıtmA Tesisi Proje Onayından Muafiyet ?

Arkadaşlar Merhaba Paket Evsel Atıksu Arıtma Tesisi Proje Onayından Muaf Olmak İçin Hangi Yolları İzlemeliyiz Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  4. Autocad çizim alanı nedir? çizim alanındaki bileşenleri tanıyalım

[Seviye] AutoCAD öğrenmeye yeni başlayanlar. [Sürüm] AutoCAD 2013 İle hazırlanmıştır. Autocad ile çizim yapmaya başlamadan önce AutoCAD ekranını iyi tanımanız gerekir. Dünkü yazımızdakomut satırından bahsetmiştik. Bu yazımızda da sizlere çizim alanının ne olduğundan bahsetmek istiyorum. Çizim alanı, üzeri karelerle işaretlenmiş, sol alt köşesinde “Model” kulakçığı olan bir penceredir....