Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Excel Dosyaları

Konu, 'Microsoft Office' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Arkadaşlar elimizdeki Excel dosyalarını yada Makrolarını burda paylaşabiliriz..

2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Excel 2007 Eğitim Seti

Office Excel konusunda Microsoft Most Valuable Professional unvanına sahip bir yazardan Excelin Son sürümü
    ( Excel 2007 ) Hakkında başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar herkesin faydalanabileceği bir kitap... Piyasada bulabileceğiniz En iyi Excel Eğitim Seti.. Aşağıdaki Linkten Download edebilirsiniz..

İyi Çalışmalar..

DOWNLOAD

3. muttu

muttu CMNet Üyesi

Paylasımınız için teşekkür ederim..Linkte bir sorun var galiba dosya bulunamadı dio

Excel Dosyaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hazır 2D ve 3D Fittings ( Boru, vana vs.. ) Çizimleri ve LSP dosyaları

Arkadaşlar Çizimlerimizde sık sık kullandığımız fittings elemanları ve bunları kolayca çizmemizi sağlayan lsp dosyalarını ilişikte bulabilirsiniz. İYİ ÇALIŞMALAR
  2. Excel 2007 uygulama dosyaları

Arkadaşlar aşağıdaki linkte Excel 2007 kullanmaya başlayan yada yeni öğrenenler için son derece faydalı excel sample dosyaları var.. [SIZE="2"][COLOR="Red"]İNDİR İYİ ÇALIMALAR
  3. Excel'de preatik bilgiler ve ip uçları

1-OTOMATİK KAYDETME: SORU:Excel'de çalışırken belgelerimizin belirli aralıklarla otomatik olarak kaydedilmesini sağlayabilir miyiz? CEVAP:Araçlar*İçine Ekle (Tools*Add-Ins) komutunu çalıştırın. Ekrana gelen diyalog kutusunda Otomatik Kaydet (AutoSave) seçeneğini işaretleyip Tamam düğmesine basın. Artık Araçlar (Tools) menüsünü açtığınızda Otomatik Kayıt (AutoSave) seçeneğinin eklendiğini...
  4. Excel danışmanlık

Dosya güncellenmektedir o yüzden kaldırılmıştır güncel hali ekleecektir.
  5. Excel

arkadaşlar, örneğin excelin 1. sayfasında nasıl bir kod yazmalıyım ki istediğim sayfaya gidebileyim.örn; 1.sayfada herhangi bir hücreye " İÇERİK" yazdım. tıkladığım zaman diğer sayfaya geçiş yapmak istiyorum. daha anlaşılır olması için tek sayfalık dosya paylaşıyorum.(bir internet sitesindeki yönlendirme gibi düşünebilirsiniz). yorumlarınız bekliyorum şimdiden teşk ederim