Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eylül 2016 yds sınavı hk.

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Kübra Kayapınar tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Kübra Kayapınar

Kübra Kayapınar CMNet Üyesi

İçinizde önümüzdeki YDS sınavına hazırlanan birileri olabilir düşüncesi ile yazıyorum arkadaşlar.

Benim hiç aklımda yoktu ama sanki hazır etmemiz gereken bir 50 puan var, kamudaki sözleşmeli alımlarda vs. de şart koşacaklar sanırım bunu artık. Ya da böyle bir şart vardı ben bilmiyorum.

"Quiz Master Plus - Güvender Yayınları" kitabını arıyorum, pdf olarak kursa giden arkadaşlarım da olabilir diye düşündüm, var ise paylaşmanızı rica edeceğim.

Merve Akgül bunu beğendi.
  2. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Daha demin yds başvuruları ne zaman yds siz olmayacak en az 50 almam lazım gibi şeyler soruyordum kendime

3. Kübra Kayapınar

@Burak Bilen maalesef geçen hafta pazartesi son gündü başvuru :/
    Bir sonraki dönem için muhakkak başvurun ve bu kitabı edinmeye çalışın; hafta sonu bir kursa katıldım, orada kullanıyorlardı gerçekten güzel bir kaynak, temeli olan bence kursa gitmeden bu kitapla 50 puan yapar.

4. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Guvender yayınlarına çok güvenmiyorum ☺

5. Emrah BOZKURT

Emrah BOZKURT CMNet Üyesi

başvuru süresi geçti mi ya

6. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Geçti şimdi 6 ay mi bekleyeceğiz

7. Kübra Kayapınar

@EmrahCevre @Burak Bilen Evet geçti fakat kendinize güveniyorsanız ve çok acilse E-YDS'ye girebilirsiniz.

Yayınevi evet sorun ama ihtiyacım var o kitabaaa :(

8. Emrah BOZKURT

Emrah BOZKURT CMNet Üyesi

9. Zeliha Ekinci

Zeliha Ekinci CMNet Üyesi

Sınavı elektronik ortamda veriyorsunuz. Ancak sınav yeri Ankara'da üniversite ortamında giriliyor. YDS senede 2 kez olurken e-yds 12 ay boyunca oluyor fakat tek bir dilden bir kez girme şansınız var. Sınav yerleri belki artırılmış olabilir.

10. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi