Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Faaliyeti durduran firmalar hakkında

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında mkoztas tarafından paylaşıldı.

1. mkoztas

mkoztas CMNet Üyesi

herkese merhaba,
    faaliyeti belirsiz süre ile durduran firmaların il müdürlüğüne yazması gereken yazının bir örneği var mıdır, doğrusu ben matbu bir yazı bulamadım, ancak elinde olan varsa yada kaynağını bilen paylaşırsa çok sevinirim,
    teşekkürler,

2. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

.....(ÜNVAN) olarak .... adreste (pafta numaralarını da verirsen iyi olur) .... üretim faaliyeti yapmaktayız. .... nedenlerden dolayı faaliyetimiz belirsiz süre ile durdurulma kararı alınmıştır. Gereğini bilgilerinize arz ederiz.

Çevre İl Müdürlüğü bu şekilde istemişti benden. ek dosyaları genişletirsen iyi 0lur iş akım şeması vs gibi.

Ek olarakta kapasite raporu, imza sirküleri, işetme belgesi gibi belgeleri de koyabilirsin.

3. mkoztas

mkoztas CMNet Üyesi

teşekkür ederim, firmanın çevre izni var, izin sayı ve tarihini belirtsem yada ekine koysam da yeterli olur ozaman.
    iyi çalışmalar

Faaliyeti durduran firmalar hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. EK-2 Faaliyeti İzin Belgesi Hk.

Değerli arkadaşlar, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından verilen " Sulak Alanların Korunması Yönetmeliği " kapsamında su havzalarına yakın koruma alanlarında kurulan işletmelere verilen " EK-2 Faaliyeti İzin Belgesi " nin yenilenmesi ile ilgili bilgilere ihtiyacım vardır...ilgili yönetmelikte izin belgesinin yenilenmesi hakkında bir bilgi...
  2. Metale şekil veren firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar

Arkadaşlar merhabA Belirli kalınlıktaki saçın kesilmesi sonucu metal şekil vererek, araba kapı çerçeveleri üreten firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar ÇKAGİLHY hangi maddesine girer, plastik boru imalatı yapan firmalar [FONT=Verdana]Kimyasalların ve ara ürünlerin işlenmesi (Ek-1 ve Ek-2’de tanımlanmayan faaliyetler için).* girebileceğini düşünüyorum. [FONT=Verdana]sizce...
  3. Arama faaliyeti eleme-kontrol formu

Arkadaşlar aranız da bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum . Krom madeni için Arama faaliyeti Eleme - kontrol formu dolduracağım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  4. Sakarya bölgesine yakın mesafede arıtma kimyasalları satan firmalar hakkında yardım

Merhabalar, Arkadaşlar Sakarya bölgesine yakın arıtma kimyasalları satan firmaların bilgilerine ihtiyacım var. Bu bölgede çalışan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  5. Tehlikeli atıkları alan lisanslı firmalar/geri kazanımını yapan firmalar

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi tehlikeli atıkları alan lisanslı firmaların listesini bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim