Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

fabrikalara belgelendirme

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Duygu Erit tarafından paylaşıldı.

1. Duygu Erit

Duygu Erit CMNet Üyesi

lisanslı toplama ve ayırma firmasında çalışıyorum . ambalaj atığı aldığımız fabrıkalara nasıl belgelendirme yapacağım yardımcı olurmusunuz?

2. Rıdvan Gödel

Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

Firma ile imzalanmış ambalaj atığı alım sözleşmeniz var mı ?

3. Duygu Erit

Duygu Erit CMNet Üyesi

Evet ambalaj atığı alım sözleşmesi yapıldı

4. Duygu Erit

Duygu Erit CMNet Üyesi

fabrikalardan kağıt naylon plastik alınıyo belgelendirmeyi bu şeklide mi yapcaz fabrikalara?

5. Rıdvan Gödel

Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

Bildiğim karadıyla firma ile sözleşme yapmanız yeterlidir. Genelde resmi kurumlar kapanırken belgelerini teslim ederken teslim ettiğine dair belge ister ( örn: TEKEL ) bu konuda da teslim alan tarafından teslim alan ve teslim eden tarafların imzası bulunduğu 2 nüshalık bir beyan hazırlamanız yeterli olacaktır. Firmalar içinde aynı uygulamanın bir sorun oluşturacağını sanmıyorum.

6. Ceyda Balabanoğlu

Ceyda Balabanoğlu CMNet Üyesi

Duygu Hanım merhaba,
    Öncelikle belgelendirme yapacağınız fabrikanın ne kadar ambalaj atığı piyasaya sürdüğünü öğrenmeniz gerekiyor. Bunu fabrikaların bakanlığa bildirmesi gerekiyor bu şekilde miktar belirleniyor. o miktara göre elinizde olan kantar fişlerine göre hazırlanan giriş ve çıkış faturalarını http://www.atikambalaj.cevreorman.gov.tr/ adresine işliyorsunuz. aynı adreste bulunan raporu alıp bunu İl Çevre Orman Müdürlüğüne gönderiyorsunuz.

7. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

bu konuda ayrıntılı olarak yardımcı olabilirim takıldığınız her hnoktada özele mesaj atabilirsinizz

fabrikalara belgelendirme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. belgelendirme

arkadaşlar bir kaç yere yazdım doğru yeri buldum:) ambalaj atığı için belgelendırme yapmak zorunda olan fırmaları nasıl bulabılırım belgelendırme yapmak zorunda olan fırmayı..bılgısı olan var mı?
  2. Belgelendirme

arkadaşlar belgelendirme konusu şekillendi mi? belediyeler mi yapıyor yoksa tesisler mi? ben belediyeler olarak sonuçlandı biliyorum fakat cuma günü belediyeden aradılar bi firmanın belgelendirme işi var onu yapın dediler acayip bi muamma var...
  3. Belgelendirme

ambalaj atıkların belgelendirme işlemlerinde ki son durum nasıl yeni sistem nasıl olacak bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirse sevinirim
  4. Belgelendirme

Ek 8c üzerinden sistem belgelendirmeye açılmıştır.Atık ambalaj sistemi kullanan arkadaşlara bilginize....
  5. Fabrikalara ambalaj atıkları konulu eğitime giden arkadaşlarım yardımcı olabilir misiniz?

TAT firmasında çalışıyorum ve fabrikalara ambalaj atığı konulu eğitim vermem istendi ama çalışanlara nasıl bir sunum hazırlamalıyım bilemedim.