Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Faruk çelik kayit dişi istihdam açiklamasi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hakan Bedel tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

Faruk çelik kayit dişi istihdam açiklamasi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇMO İzmir Şube YK Başkanı (ÇDY hakk. açıklaması)

İzmir 22 ekim 2009 saat. 15 30. Herkese Merhaba, Mesleğim, sosyal sıfatım vs. den uzak kendim olarak, kendi donanınımım ve kişiliğimle belirtmek istiyorum; bu konu ülkemizdeki binlerce adaletsizlikten, soytarılıktan ne kadar farklı bir olay dır acaba? Örneğin sıcak gündemde olan ve ne olduğu belli olmayan bir domuz girbi aşısı alımı olayından ne kadar farklıdır ? ne kadar...
  2. ÇMO, ÇDY açıklaması

Çevre Denetimi Yönetmeliği Cuma, 23 Ekim 2009 14:38 Haberler - Oda Haberleri 21 Kasım 2008 tarihinde yayınlanan Çevre Denetimi Yönetmeliği, 1 Ocak 2009 tarihinde yürürlüğe girmiş ve Yönetmeliğin gereği yükümlülüklerin yerine getirilmesi için işletmelere 18 ile 24 ay arasında süre verilmiştir. 2002 yılında yayınlanan ve bir türlü uygulanamayan Çevre Denetimi Yönetmeliği'nden 7 yıl sonra...
  3. ÇMO İzmir Şubesi Basın Açıklaması

Merhaba meslektaşlarım, Bugün İzmir'deki meslektaşlarımızla ÇMO İzmir Şubesi'yle basın açıklaması yaptık. Ancak umduğumdan az bir topluluk oluşturduk. Bu bi hyal kırıklılığıydı belki. Ama yine de oradaki arkadaşlarımızla mesleğimiz adına ÇEVRE MÜHENDİSİ adına üzerime düşeni yaptıgımıza inanıyorum. İzmir de olup da çok önemli bir bahanesi (!) olmayıp ta gelmeyen meslektaşlarımı kınıyorum....
  4. Bayanlar için ofsayt açıklaması

Şöyle ki : Mango'ya girdiğini düşün. Yanında bir arkadaşın var. O kişi seninle aynı takımda yer alıyor. Karşı takımda da sevmediğin kızlar var. Lakin Mango öylesine kalabalık, öylesine kalabalık ki anlatamam. Sende takım arkadaşınla beraber bir bluzu beğendin. Karşı takımdaki sevmediğin kişilerde aynı bluzu beğendiler. Ama siz bu bahsedilen bluzu onlardan daha önce kaptınız.Kasanın kale...
  5. Yükselen meslekler yeşil istihdam; Çevre Mühendisliği

Mesleğimize dair istihdam alanlarının çevre yönetimi, çevre bilimleri/çevre mühendisliği, yenilenebilir enerji danışmanlığı, çevre hukuku uzmanlığı, şehir ve çevre planlama, atık su /atık yönetimi alanlarında yayımlanan ilanların neredeyse tamamı mesleğimiz başlığı ile yer almaktadır. Yenibiris.com Genel Koordinatörü Burçak Pak Yılmaz tarafından hazırlanan "Küresel ısınma, çevre...