• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

fatura - ambalaj bilgi sistemi

Tansu Aktaş.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gökay geri dönüşüm
Merhabalar,
Faturada ambalaj atığı ibaresi ve atık kodu yazmıyor hurda kağıt ya da naylon olarak geçen faturalar ambalaj bilgi sistemine ekleniyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

@Naz*
Bundan sonraki süreçlerde artık ambalaj atığı ibarelerini eklettirin ve muhasebeciler alışması gerekir. Muhasebecilerle görüş değiştiremezlerse tehlikesiz atık sistemine gir yap derim.

@Naz*
aynen @naz* hanım her yerin muhasebecisi düzeltmiyor maalesef bende sadece onaylanmayan mart ve nisan var şuan onları düzeltmeye çalışacağım :ytrya:

@naz Biz de toplama ayırma tesisiyiz tehlikesiz atık toplama ayırma belgeniz yok mu?

Yok malesef sadece ambalaj atığı toplama ayırma :( son çare bunları olduğu gibi gireceğim.
Ama firmaların muhasebelerinden doğan bir hata nasıl olur da bize cezai durumu olur bunu anlamıyorum.

@Naz*
tehlikesiz atık belgesine başvurun bence normalde de olsa iyi olur tesis için ;) bende yeni farkettim bu ayrıntıyı benden önceki arkadaşlar nasıl yapmışsa öyle devam ettim ama yanlışlıklar varmış :(

@Naz*
o zaman şu şekilde yap. Atık alındı makbuzu düzenle ve bu şekilde giriş yap. O da imkansızsa faturaları gir. Düzenli olarak bundan sonra ambalaj atıgı olarak kestir.