Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fatura bilgi formu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tolga Gül tarafından paylaşıldı.

 1. Tolga Gül

  Tolga Gül CMNet Üyesi

  Arkadaşlar yaklaşık bir ay önce GFB için ücret yatırdık (Ek-2 tesis için). Muhasebemiz dün bizden dekont haricinde fatura istedi. Bunun için bildiğim kadarıyla Fatura Bilgi Formu düzenlenip Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne ulaştırılarak fatura alınıyor. Yakın zamanda bu şekilde fatura alan arkadaşlarımız var ise Fatura Bilgi Formunun en güncel halini bizimle paylaşarak fatura alabilmek için uygulamamız gereken adımları açıklarsa hepimiz bahtiyar oluruz. Bir de biz geç mi kaldık yoksa fatura istemek için ?
   
 2. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Maliye Bakanlığı ile oluşan problemler sebebi ile dekont yatırıldıktan sonra dekont ile birlikte gidip fatura kesim işlemi yaptırıyorsunuz. sonrasında her iki belgeyi de sisteme yükleyerek süreci tamamlıyorsunuz.

  Problem: uzun süre sonra tesislerin fatura taleplerinin olması. dekont tarihi üzerinden 3-5ay geçmiş, fatura talep ediliyor. Bu durumlarda geri yönelik işlem yapılması gerekiyor. Veya hiç istenmiyor, fatura yazılıp yazılmayacağı kesinlik kazanmıyor gibi.
   
Fatura bilgi formu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Kaza Formu

  Merhaba; Hazırladığım bir kaza formu örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Sadiye YÜCE
 2. DÖF Formu

  Düzeltici ve önleyici faaliyet istek formu
 3. Çevre bilgi sistemindeki güvenlik bilgi formu bildirim sistemi

  Arkadaşlar ÇBS de ki Güvenlik bilgi formu bildirim sistemine hangi kimyasalların MSDS bilgilerini yüklememiz gerekiyor.( üretilen tehlikeli özellikli kimyasallar mı? yoksa tesiste kullanılan bütün kimyasalların mı ? sadece tehlikeli özellikleri olan kimyasallar mı ? ithal edilen kimyasallar mı? ) Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 4. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

  Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?