• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Filmseverlerden Tavsiye

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
N/A Environment
Son zamanlarda Wall Street: Money Never Sleeps veya The Social Network tarzı filmleri sevdiğimi farkettim. Tam olarak tür de belirleyemedim buna. IMDB de drama demiş ikisine de ama daha çok gerçek hayattan bir şeyler yansıttığı için sanıyorum. Bu tarz film tavsiye edebilecek yiğit sinemacılar aranıyor : D

film severleri önerilir. yukarıdakilerden "black" şahane bir film bu arada sevgili kullanıcılar izledikleri filmi payşaşırlarsa güzel olur. HAYAT PAYLAŞTIKÇA ANLAM KAZANIR .

@mehmet_3501

black insanı en çok mahvedecek bir film ama ya:( dayanıklı olmak lazım izlerken. gerçekten de dalında en iyi

Nacizane tavsiyem şudur ki :

aksiyon ve felsefe karışımı sevenler için :

ip-man'ın 1. ve 2. serisi ( gerçek hayattan kesitlerle anlatılıyor ) . Film biraz Çin - Japonya savaşını anlatsada sürükleyici kısım kısım.

ya aslında o kadar çok film var ki arşivimde teker teker bakıp yazmaya üşendim şu an ama daha çok belirli bir tarz'ı pm'den soran arkadaşlarla paylaşabilirim.

Herkeze iyi forumlar...