Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Firma atamaları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Kürşat Yavuz tarafından paylaşıldı.

1. Kürşat Yavuz

Kürşat Yavuz CMNet Üyesi

sözleşmesini henüz yaptığımız bir firmanın çevre il müdürlüğüne bildirimi nasıl olacak arkadaşlar
    bilgi verebilirmisiniz.

2. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

dilekçe yazıp, ekinede sözleşmenin bir kopyasını koyup gönderebilirsiniz.
    Ben il müdürlüğüne bildirim için aşağıdaki gibi yazıyorum;
    ÇKAGİLHY ile Çevre Denetimi Yönetmeliği kapsamında, ......... adresinde ..... A.Ş. tarafından işletilmekte olan .....(tesis ismi)..... ile yapılmış olan çevre danışmanlık sözleşmesi ekte sunulmuştur. gereğini bilgilerinize arz ederiz.
    (not: sözleşme fotokopisini çekerken fiyat kısmını kapalı çekiyorum, sonuçta ücret il çevreyi bağlamıyor.)

Firma atamaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Piyasaya süren firma

Öncelikle iyi forumlar, foruma yeni katıldım ufak bir araştırma yaptım ama aradığım şeye ulaşamadım. Konuya girim, piyasaya müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda promosyonel ambalaj süren firmayız, marka ürünümüz var bunun için ambalaj atıklarına giriş yapmak ve çevko belgesi almak istiyoruz. Nereden başlayacağımızı net olarak bilmiyoruz, Beni yönlendirirseniz sevinirim, Selamlar.
  2. Lisans-ı bitmiş firma

Arkadaşlar lisansı bitmiş fakat lisans yenileme işlemi için başvurmuş bir firmaya ambalaj atıklarımı vermeye devam edebilirmiyim ?
  3. Kpss 2013/1 atamaları

Kpss atamaları başladı ama forumda tercih yapacak kimse yok herhalde. Benim açımdan durum vahim. Kendi branşımda çoğunluk doğu kadrosu. Tercihlerimi yapmaya başladım. Hayırlısı bakalım. Varmı benden başka ''Aday'' ?
  4. Firma içi eğitimler

Çevre eğitimlerinin firma içerisinde verilmesinin zorunlu olduğunu belirten yönetmelik var mı? Varsa hangisi? Bilgi verebilirseniz sevinirim