Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Firma bilgi önerisi

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Gizem Kayıkçı tarafından paylaşıldı.

 1. Gizem Kayıkçı

  Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

  Merhaba,

  Firma bilgilerinde tesisisin hangi ilde bulunduğunu açmadan anasayfadan görebilmemiz mümkün müdür acaba? Bizim için aradığımızı bulmak daha kolay ve hızlı olacaktır. Firmalar kısmına girdiğimizde firma isminin yanındaya da altında bu bilgiyi görebilir miyiz.?

  İlgilenen arkadaşa şimdiden teşekkürler :)
   
  Dilda Gümüşçü bunu beğendi.
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Gizem hanım merhaba,

  Şimdilik mümkün değil ama listeme yazayım ilk fırsatta deneyelim yapmayı..
   
 3. Gizem Kayıkçı

  Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

  İlginize teşekkürler Fatih Bey, yani tesisler mümkün olduğu kadar aynı şehir içerisindeki firmalarla çalışmak istiyorlar. Malum maliyeti göz önünde bulundurmak zorundalar. Arama yapmak için daha kolay bir yol olabilir.
   
 4. Eagle

  Eagle CMNet Developer

  Bunu yapsak ne kadar faydası olur bilmiyorum. Çünkü bir çok üyemiz firma bilgilerini hep eksik bırakıyor mesela buyrun örnek: http://www.cevremuhendisleri.net/showcase/cansu-geri-dönüşüm.120/ Bir tane temsil logosu bile yok mesela. Bu şekilde eksik bilgi içeren çok firma paylaşılmakta. Yani şehir alanı da eklesek boş bırakan çok olacaktır :)
   
 5. Gizem Kayıkçı

  Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

  Haklısınız tabi ama bu firmanın kendini ne kadar iyi anlatmasıyla ilgili. Zaten firmanın profilinden az çok anlaşılıyor nasıl bir yer olduğu
   
 6. Eagle

  Eagle CMNet Developer

  Siz de haklısınız. Fatih bey önerinizi listeye eklemiş, yakın zamanda olur bir şeyler umarım :)
   
Firma bilgi önerisi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Staj önerisi???

  herkese merhabalar.çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim 3. ve 4. sınıf sonlarında staj yapacağız. sektörün içinde olan sizler nerede staj yapmamı önerirsiniz?? öğrencilik yıllarını düşündüğünüzde şurada staj yapsam süper olurdu dediğiniz bir işletme varmı ?? şehir önemli değil. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 2. Arıtma Önerisi

  [FONT=Arial Black]Arkadaşlar sezonluk çalışan (2/12ay) bir salça fabrikasının desarj standartlarını sağlamak amacıyla bir arıtma yöntemi arıyoruz. Fabrikanın hali hazırda iyi çalışan bir fiziksel arıtma tesisi bulunuyor. Çıkış COD'si 512mg/lt ph= 6.7.Firmanın günlük debisi 4000m3/gün. Firmanın biyolojik arıtma tesisi kurma gibi bir durumu finansal açılarından imkansız.Zaten yılda 2 ay...
 3. Dekantör önerisi.

  Dekantör kullanan arkadaşlar, kullandığınız markaları ve iyi-kötü yönlerini yazarak tavsiyede bulunabilirmisiniz. Dekantör seçerken nelere dikkat etmemiz lazım.
 4. Çevre bilgi sistemindeki güvenlik bilgi formu bildirim sistemi

  Arkadaşlar ÇBS de ki Güvenlik bilgi formu bildirim sistemine hangi kimyasalların MSDS bilgilerini yüklememiz gerekiyor.( üretilen tehlikeli özellikli kimyasallar mı? yoksa tesiste kullanılan bütün kimyasalların mı ? sadece tehlikeli özellikleri olan kimyasallar mı ? ithal edilen kimyasallar mı? ) Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 5. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

  Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?