Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Firma iç hizmet yönetmeliği

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında ayhan ayaz tarafından paylaşıldı.

1. ayhan ayaz

ayhan ayaz CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar Danışmanlığını Yaptığım hastanem için Atık yönetimi ile ilgili iç hizmet yönetmeliği düzenleyebilir miyim ? Sorun personele eğitim verilmesine rağmen tıbbi atık, ambalaj atığı ve evsel atıkların anlatıldığı gibi ünitelerde ayrıştırılmaması. Eğer personele ufak bir ceza verilebilirse durum ciddiye alınacaktır.

Firma iç hizmet yönetmeliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi ve firma

iyigünler bugün ilk işime başladım ama ne yapacağımı bilmiyorum çevre görevlisiyim ve firmaya kendimi atamam gerek ama firmanın çbs ye kaydı yok bana ne yapmam gerektiğini aşama aşama yazabilecek var mı acaba şimdiden teşekkür ederim..
  2. Firma içi eğitimler

Çevre eğitimlerinin firma içerisinde verilmesinin zorunlu olduğunu belirten yönetmelik var mı? Varsa hangisi? Bilgi verebilirseniz sevinirim
  3. Tehlikeli atık ara depolama hizmet alımı

Tehlikeli atık ara depolama hizmeti alan var mı? Hangi firma tercih edilebilir? Tehlikeli atık ara depolama için çalıştığınız firma ile ilgili olumlu olumsuz yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim. :tskler: Herkes için güzel bir hafta olması dileğiyle..iyi çalışmalar.
  4. Firma atamaları

sözleşmesini henüz yaptığımız bir firmanın çevre il müdürlüğüne bildirimi nasıl olacak arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz.