• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Firma unvan düzeltme

Göker

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Merhaba,

Çok anlam veremediğim bir sorunla karşılaştım. Danışmanlığını yapmış olduğum bir şahıs firması var. Firma unvanı tesis yetkilisi-firma adı olarak geçiyor. Biz bütün işlemleri böyle yaptık ve uygunluk alıp gfb aşamasına geldik gfb başvurusunda bulunduğumda ise müdürlükten aradılar firmanızın ismini düzeltin diye izinlisans.gov.tr de firma adı sadece tesis yetkilisinin adı olarak gözüküyor. Bende çevre bilgi sisteminden maliyeden çektim bilgileri ama yine tesis adı sadece firma sahibinin ismi gözüküyor. Ama aynı vergi numarasında 2 firma var birsi tesis yetkilisi-firma adı diğeri ise sadece tesis yetkisi olarak çıkıyor.

Bizim tüm belgelerimizi (uygunluk çed. vs.) Tesis yetkisi-firma olarak kayıtlı ama gfb de dediğim gibi sadece tesis yetkilisi ismi gözüküyor ve bundan dolayı da Müdürlükte ki mühendiste gfb yi veremiyor.

Nasıl bir yol izlenmeli ? Ben izinlisanstan yeni bir protokol yaptım ve aynı kişiye ait 2. bir firma olarak tesis yetkilisi-firma adı olarak değiştim. Buna göre tekrar GFB başvurusu yapsam olur mu ? Aynı mühendise düşer mi? Sabahtan beri bununla uğraşıyorum biraz karışık anlatmış olabilirim, özür dilerim :)

Yardım ederseniz sevinirim