Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

fiyat taslağı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında mustafaaltay tarafından paylaşıldı.

1. mustafaaltay

mustafaaltay CMNet Üyesi

arkadaşlar biz yeni kurulan bir danışmanlık firmasıyız ve elimizde teklif vermek için bir taslak olsun istiyoruz. Proform fatura tarzında arıyoruz. şimdiden çok teşekkür ederim

2. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

Cevap: fiyat taslağı

özele girer bence : )

3. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Cevap: fiyat taslağı

Danışmanlık hizmeti kapsamında ne yaptığınızı kalem kalem yazın,onları ücretlendirin.Kimse size istediğiniz bilgileri vermez sanıyorum..

fiyat taslağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 2011 çevko kapasite ve fiyat teklifi

selamlar, benim çalıştığım tat firması cevko ile anlasmalı çalşıyor ve biz bi belediye ile anlasmalı olarak o belediyenin yerleşim yerleri ve marketlerindeki ambalajlarını topluyoruz. 2011 kapasite ve fiyat teklifini hangi tonajlara göre dolduracağız. çevko ile anlasmalı tat firmasında çalışan arkadaslar varsa yardımcı olabilirlermi?
  2. Çevre danışmanlık firmaları ve fiyat politikaları

Arkadaşlar herkese selam, İstanbul ÇMO'da daha önce masaya yatırılan bir konu. Çevre danışmanlık firmaları hizmetleri ve fiyat politikaları. Piyasada inanılmaz bir karmaşa mevcut. Konuyu öncelikle bir alt konu üzerinden tartışmaya açmak istiyorum. Şurası kesin ki bir çok danışmanlık firması odanın hizmet bedeli belirleme kriterlerinin çok çok altında fiyatlarla iş yapıyor. (Örneğin...
  3. Ambalaj atığı belgelendirme ve fiyat teklifi

Bir ambalaj atığı tat'inde çevre mühendisi olarak çalışıyorum ve işe yeni başladım. 9 tane firmanın danışmanlığı yapan bir firma benden bu 9 firmanın ambalaj atıklarını belgelendirmemi istedi ve fiyat teklifi istedi. Şimdi fiyat teklifi yaparken herbir firmanın belgelendirmemi istediği atık için ayrı ayrı mı teklif göndereyim yoksa danışman firmaya tek bir fiyat teklifi mi göndereyim?...
  4. Döner sermaye fiyat değişikliği duyurusu

Arkadaşlar, Döner sermaye fiyatlarında 04.04.2012 Tarihi itibariyle düzeltme yayınlanmıştır; aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz; http://www.csb.gov.tr/turkce/sayfa.php?Sayfa=haberduyurudetay&ID=694 özellikle ÇED Raporları Format bedelleri ile PTD Proje Başvuru Bedelleri değiştirilmiştir.
  5. Çevre ve şehircilik bakanlığı yeni fiyat güncellemesi

04.04.2012 İTİBARİIYLA YENI FIYATLAR