Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Florasan lamba

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Merve Hatice tarafından paylaşıldı.

 1. Merve Hatice

  Merve Hatice CMNet Üyesi

  merhaba arkadaşlar ben bir hastanenin çevre danışmanlığını yapmaktayım bizim tehlikeli atık olarak florasan lambalarımız ve sıvı tehlikeli atıklarımız var bunları biriktiriyoruz bunları vermek için bi tehlikeli atık firmasına ihtiyacımız var yardımcı olurmusunuz??
   
 2. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

Florasan lamba konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Tehlikeleri Belirle Flüoresan lamba değişimi

  Aşağıdaki fotoğraflarda tehlike kaynakları ve bu tehlikelere istinaden ortaya çıkabilecek risklerin tahmin edilerek bulunması amaçlanmıştır. Tehlikeli olabilecek bazı hususlar herbir resim için o resmin altında belirtilmiştir. 30. Flüoresan lamba değişimi Bir işçi masanın üzerine koyduğu sandalyeye çıkarak flüoresan lambayı değiştirmeye çalışıyor. Tehlikeli Olabilecek Hususlar 1. Sandalye...
 2. Floresan lamba atık kutusu örneği

  Arkadaşlar floresan lamba atık kutusu için bir kutu yaptırmayı düşünüyorum elinizde örnekler varsa yardımcı olurmusunuz tşkrler.
 3. El yapımı plasitk lamba

  Plastik bir şişeye konulan su ve çamaşır suyu karışımı çatıya yerleştirildiğinde güneş ışınları absorbluyor ve içeriye yansıtıyor. Yaklaşık 55W elektrik ampülüne eşit oluyor.
 4. Florasan lambalar

  FLORASAN AYDINLATMA BALASTLARININ ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAKKINDA SUNUM YAPMAM GEREKİYOR.KAPSAMLI VE KALTELİ BİLGİ EDİNMEK İSTYRM YARDIMCI OLABİLECEGİNİZ KAYNAKLAR VARMI .ŞİMDİDEN TŞK EDERİM