Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Floresan lamba atık kutusu örneği

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar floresan lamba atık kutusu için bir kutu yaptırmayı düşünüyorum elinizde örnekler varsa yardımcı olurmusunuz tşkrler.

2. realastala

realastala CMNet Üyesi

Kendi kutusunun içine koyup varilde biriktirmek daha uygun gibi

3. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Zaten Kendi Kutusunun içine koyuyoruz fakat depolama alanımızda kapağı kapalı bir kutu yaptırmak istiyorum gönderimini yapana kadar onun içinde saklamak için.

4. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Tasarlayacağınız atık kutusu için örnek olabilir.

f1.png

f2.png

Nuri Ünal bunu beğendi.
  5. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Örnekler için tşkr ederim ilk resimin başındaki tahta örneğin biraz daha yüksek olanı olabilir.

Melis Kara bunu beğendi.
  6. Floresanları kendi kutusunda tehlikeli atık alanında bile olur. sorun yapmıyor çevre müdürlüğü

7. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Atık alanıyla ilgili örnek fotoğraflar arasında floresanı inceleyebilirsiniz.

İyi Çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

M. Hayri Cüneydi ve Nuri Ünal bunu beğendi.
  8. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Cansu Hanım Çok Teşekkürler Çok Güzel Paylaşımlarınız Var SAYGILAR.

9. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Rica ederim,
    İyi Çalışamalar dilerim.

Nuri Ünal bunu beğendi.
Floresan lamba atık kutusu örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık ambalaj kutusu

Ofislere ayrı ayrı cam,kağıt,plastik.. v.s. kutuları koymak istiyorum.Atık ambalaj kutularını temin edebileceğimiz yerler neresidir?Belediye veya çevko sanayilere bu konuda hizmet veriyormu?
  2. katı atık proje örneği acil

iyi günler katı atık düzenli depolama tesisi proje örneği acil lazım. özellikle s.d.ü den mezun arkdaşlar elinizde daha önce yaptığınız örnek proje varsa lütfen paylaşırmısnız.iyi günler
  3. Floresan atık ve elektronik atık lisanslı firmaları

Herkese merhabalar öncelikle, Ben çalıştığım firmada çevre görevliliği sorumluluğunu yeni üstlendim ve bu işte yeniyim. Firmamızda çok çıkmayacak da olsa elektronik atıklarımızı ve floresan lambalarımızı lisanslı firmalara göndermemiz gerekiyor. Konu ile ilgili 2 sorum olacak: 1. Lisanslı firmaların bir listesi mevcut mudur ? (Geri dönüşüm firmaları için böyle bir liste bulabildim ancak...
  4. Katı Atık Envanter Örneği

Erciyes Üniversitesi katı atık envanteri http://fbe.erciyes.edu.tr/MKA-2005/Dergi/2012-vol28-no-2/MAKALE4/FULL.pdf
  5. Atık kutusu istemeyen müdür

arkadaşlar, fabrikanın ofis bölümlerinde atık kutusunun çirkin durduğunu söyleyen bir müdürüm var, yardım.